Mehmet Yılmaz, Trabzonspor'dan Ayrılacak İsmi Açıkladı

Mehmet Yılmaz, Trabzonspor'dan ayrılacak futbolcunun ismini açıkladı.

TRABZONSPOR 27.01.2022, 16:29
Mehmet Yılmaz, Trabzonspor'dan Ayrılacak İsmi Açıkladı

Mehmet Yılmaz, Süper Lig'in lideri Trabzonspor'dan ayrılacak futbolcunun ismini açıkladı. Futbol yorumcusu Yılmaz, yayıncı kuruluştaki programda Trabzonspor'a dair değerlendirmelerde bulunurken daha önce de hocalığını yapmış olan Hüseyin Türkmen'in bordo-mavili takımdan ayrılacağını söyledi.

"Hüseyin Türkmen, son oynadığı maçta 30, 31'inci dakikada dışarı alındı ve tepki gösterdi. Benim hocalık dönemimde de çalıştığım bir oyuncuydu" diye konuşan Mehmet Yılmaz, "Gitmeli mi kalmalı mı? Bazen oyuncular hata yapabilir ama bir anda biletlerinin kesilmesi taraftarı değilim. Şu an aldığım duyum, Hüseyin'e takım aranıyor. Bir takım olursa Hüseyin bundan sonra Trabzonspor'da olmayacak. En son yaptığı şeyden dolayı yollar ayrılacak gibi duruyor"

Yorumlar (14)
Görele li 4 ay önce
Kardeşler Hüseyinin futboluna saygım var ancak en son yaptığı hareket koskoca Trabzonsporumuza küfür dür.
Seni hocan kırmızı görme diye oyundan çıkarıyor. Sen ise taraftarlara ve Trabzon a küfür eder gibi çıkıyorsun. Bence bir alt lige kiralık verilmeli ve akıllanmalı. Veya kadro dışı yapılmalıki diğer futbolcularda disiplini bozmasın. Kimse trabzonspor a böyle davranamaz.
Raif Demir 4 ay önce
kesinlikle doğru karar ama bunun için böyle disiplinsizliklerini beklemeye gerek yok, taraftar baskısından uzaklaşmaları sağlanıp gelişme gösterip gösteremeyecekleri gözlemlenebilir. yerlisi yabancısı olmaz böyle işlerin, performans veren kalır veremeyen gider, milyonlarca lira kazanıyorlar sonuçta, hakkını veren kalır veremeyen kiralık veya fesih yoluyla gidebilir.
M.H.Ö.61 4 ay önce
Bazı özellikleri iyi . Aynı hataları devamlı tekrar ediyor. Neden düzeltemiyor ? Anlamış değilim. Başka bir takıma kiralanması iyi olur. Yaptığı davranış hiç doğru değil. Hangi takımda olursa olsun. Sporcu ahlakına uymuyor.
adil 4 ay önce
Trabzona adam lazım Hüseyin lazım değil ( Hamsinin gs maçında kenarda duramadigi gibi adam ...
Kayserili 4 ay önce
Her maç kalemize bir gölü var.Trabzonsporun oyuncusu değil, cevher falan da yok kusura bakmayınız.
caleberloni 4 ay önce
bir anda bileti kesilmedi. o kadar çok şans ve destek buldu ama değerlendiremedi.kendisni alkışlayan taraftara yaptığı hareket biletini kesti
Ahmet Özen 4 ay önce
Ya Neden harcıyorsunuz bu çocuğu bu bir cevher
Daha yaşıda çok genç
Zekeriya 4 ay önce
Yerliler yapamaz, yabancilar istedigi gibi hareket eder. Cok büyük haksizlik yapiliyor yerli futbolculara. Futbolda olsa Allah in huzurunda bu haksizliklarin hesabi verlielecektir. Hüseyin cok kaliteli futbolcu sevilmedi sadece, kimsesiz cocuk gibi bakildi ona takimda. Yazik
şeref palaz 4 ay önce
kalitesi nerede lan zekeriya! bir türlü göremedik o kaliteyi biz
Adnan 4 ay önce
İyi çocuk olabilir ama trabzonsporun defans oyuncusu değil
Kurtunlu 4 ay önce
Hüseyin Trabzon'a az kendini başka yerde göstermeli
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın