Muharrem Usta'ya Bir Şok Daha! Resmen Açıklandı

Basın sözcüsü Kafkas, denetim raporu doğrultusunda hukuki girişimlerin başladığını açıkladı

Muharrem Usta'ya Bir Şok Daha! Resmen Açıklandı

Trabzonspor Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, Bağımsız Denetim Şirketi tarafından bir önceki dönem yönetim kurulunun hesaplarının incelenmesine dair hazırlanan raporla ilgili hukuki girişimlere başladıklarını söyledi. Zeyyat Kafkas, ‘’Trabzonspor Kulübü'nün yönetiliş biçiminde artık şeffaflık, dürüstlük, hesap verebilirlik ve sorumluluk kavramları ön plandadır’’ dedi.

‘’Tüm spor kamuoyunun malumu olduğu üzere; kulübümüzün bir önceki dönem hesapları Bağımsız Denetim Şirketi tarafından incelenerek, tamamen somut verilerden oluşan kapsamlı bir rapor hazırlanmıştır” diyen Kafkas’ın açıklamaları şu şekilde:

"Tarih boyunca hep ilkleri gerçekleştiren ve cesaretle attığı adımlar sayesinde Türk futboluna yön veren kulübümüzün Yönetim Kurulu, bu misyondan hareketle söz konusu raporda yer alan hususlar hakkında gereğinin yapılmasına yönelik ivedilikle harekete geçmiştir. Bilinmelidir ki; Trabzonspor Kulübü'nün yönetiliş biçiminde artık şeffaflık, dürüstlük, hesap verebilirlik ve sorumluluk kavramları ön plandadır Bu kapsamda;  Bağımsız Denetim Şirketi’nin raporunda belirtildiği üzere, Trabzonspor Kulübü’ne bir önceki dönem verilen zararların tamamı dönemin yönetim kurulu başkanının alacağından yasal faiziyle birlikte mahsup edilecektir. Raporda yer alan Hususların tamamıyla ilgili Trabzon Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunulacaktır.  Disiplin Kurulu’na sevk hususunu Yönetim Kurulumuz ayrıca değerlendirecektir.’’

YORUM EKLE
YORUMLAR
Öp.Dr. Mikail Kaya
Öp.Dr. Mikail Kaya - 2 yıl Önce

TS.kuruluşundan beri taraftarıyım. E takipçisiyim.TS .şike süreci ile çökertildiği ve oyuncularının yağmalandığı dönemden sonra ,hak mücadelesini verme iddiasıyla gelip,namus,şeref edebiyatı yapılarak iğrenç bir şekilde soyulduğunu gördük.Bunu görerek mücadele eden başta Recep Bakırtaş’ın nasıl çırpındığına şahit oldum.Kimseye derdimi anlatamadı.Istadan önceki yönetimin de tarafsız finans kurumlarınca denetlenmesini görmk istiyoruz.Artık yeter bundan sonra hırsızlara geçit yok.TS ülkemizin sporda lideridir.Bunu sayın başka omuzdan bekliyoruz.

SIRADAKİ HABER