Muharrem Usta Yeniden Aday Olacak Mı?

Trabzonspor eski başkanı Muharrem Usta attığı tweet ile kafaları karıştırdı.

Muharrem Usta Yeniden Aday Olacak Mı?

Trabzonspor eski başkanı Muharrem Usta,Trabzonspor'un Akhisarspor'u 3-1 geçtiği maç sonrası resmi twitter hesabından yaptığı paylaşım ile bordo mavili taraftarın kafasının karışmasına neden oldu.Muharrem Usta futbolcuları kutlarken taraftara mesajlar vermeyi ihmal etmedi.Muharrem Usta kendisini eleştiren Ahmet Ağaoğlu yönetimine de bu paylaşım ile net mesajlar verdi.Muharrem Usta'nın paylaşımını birlikte analiz edelim.

*Muharrem Usta öncelikle ''Zordur anne kaybına dayanabilmek.Bugünkü maç Ünal kardeşimize az da olsa teselli olmuştur.'' ifadeleriyle annesi vefat eden Ünal Karaman'a taziye mesajını iletiyor.

*Trabzonspor'a maaliyeti nedeniyle yük olduğu söylenen ve Muharrem Usta yönetiminin en çok eleştirildiği konulardan olan Sosa için ise ''Maestro yine iş başındaydı.'' ifadelerini kullanarak Sosa'nın takıma verdiği katkıyı ifade ediyor.

*Muharrem Usta'nın özellikle bu transfer dönemi en çok eleştirildiği konu olan Burak Yılmaz için ise eski başkan Muharrem Usta ''Her sene seriye bağlayan bir golcü olmak ise Allah vergisi.'' ifadelerini kullanarak kendisini Burak Yılmaz konusunda eleştirenlere net bir şekilde mesajını veriyor.

*Muharrem Usta paylaşımını ''Bu kadroyla gururlanmak hepimizin hakkı,mutlu geceler olsun'' sözleri ile bitiriyor.Muharrem Usta daha önce yaptığı açıklamalarda da Ahmet Ağaoğlu yönetimine sağlam bir kadro bıraktığını ifade etmişti.Trabzonspor taraftarı Muharrem Usta'nın bu paylaşım sonrası tekrar aday olup olmayacağı merak ediyor.Trabzonspor taraftarı arasında Muharrem Usta'nın geri dönmesini isteyenler kadar bir daha göreve gelmemesi gerektiğini savunanların da sayısı oldukça fazla.

www.haberts.com

YORUM EKLE
YORUMLAR
Şükrü
Şükrü - 2 yıl Önce

Uzak dur ts'den

kaplan61
kaplan61 - 2 yıl Önce

bunun sakasi bile olmaz Allah göstermesin .

Gokhan
Gokhan - 2 yıl Önce

Cibilliyetini

Omer
Omer - 2 yıl Önce

Kadroyu o olusturdu.trabzonspora gelmis en iyi baskan.

ofli
ofli - 2 yıl Önce

bırak git baturdun trabzonsporu sen ve iho

Gökhan
Gökhan - 2 yıl Önce

Birde utanmadan kendine pay çıkar mıyor mu ölüp bitiyorum. Az biraz utanma olur birinde.

Oğuz
Oğuz - 2 yıl Önce

yav ALLAH aşkına kadroya oluşturmuş olabilir ama bu kadroylan bu adam ve yönetim ve teknik adamı kendi sahamızda akhisardan 6 yedi bizi yerin dibine soktu gitti antalyadan 6 yedi bırakın arkadaşlar bu zevzek muhabbetleri ALLAH bunlar gibi kan emicileri takımdan uzak tutsun.

M.Bahadır
M.Bahadır - 2 yıl Önce

Sanırsın kadroyu fındık takas ederek kurdu parayı verdikten sonra 10 tane sosa alırsın, sen paradan haber ver.


SIRADAKİ HABER