Mustafa Akbaş Gemileri Yaktı!

Göztepe maçında taraftarın tepki gösterdiği tecrübeli stoper, yakın çevresine şok açıklamalar yaptı. Akbaş’ın, “Sözleşmem bitiyor. Ara transferde bile giderim” dediği öğrenildi.

Mustafa Akbaş Gemileri Yaktı!

Trabzonspor taraftarının Alanya ve Göztepe maçlarında alınan yenilginin suçlusu olarak gördüğü Mustafa Akbaş, gemileri yaktı!

Yakın çevresine konuşan tecrübeli stoperin, “Beni eleştirenlerin, beni ıslıklayanların gözü aydın olsun! kına yaksınlar. Benden kurtuluyorlar. Sözleşmem sezon sonu bitiyor ancak ara transferde bile Trabzonspor’dan ayrılabilirim” dediği öğrenildi.

Trabzon şehrinin kendi öz evlatlarına sahip çıkmadığını dile getiren Mustafa Akbaş’ın, “Bizler ağzımızla kuş tutsak yaranamıyoruz. Yabancılar, sahada yürüyor ama alkışları onlar alıyor. Biz ise kendimizi parçalasak bile tu kaka oluyoruz. Günah keçisi olarak gösteriliyoruz. Bu şehir maalesef böyle. Beni isteyen takım çok. Huzurlu olacağım yere giderim” dediği kaydedildi.

Haber: İsmail Düzgün

Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2018, 14:46
YORUM EKLE
YORUMLAR
sezgin bayrak
sezgin bayrak - 2 yıl Önce

Güle güle isteyen çoksa hemen git sende suç yok seni o takımda tutanlarda suç

gökhan
gökhan - 2 yıl Önce

kapı açık arkanı dön ve çık

Kobra 61
Kobra 61 - 2 yıl Önce

Oynarken bi tarafını yırtmana gerek yok senin kapasiten yok bunu anlamıyor musun defol git.

SERCAN BLGN
SERCAN BLGN - 2 yıl Önce

ayaksız

Yılmaz Albayrak
Yılmaz Albayrak - 2 yıl Önce

Ulan mal kıçını yırtığın halinle bile bı boka yaramiyorsun .Defol git yanında Yavru yuda götür

Yenicumalı
Yenicumalı - 2 yıl Önce

Mustafa, sen Bahçecik Akbaş halı sahanın dışında ayağına top bile değmemesi gereken bir adamsın ama yokluğun gözü çıksın. Sen de haklısın.

Gondermselerde birak git vallaa sevap islersin. Biktik senden biktik
Gondermselerde birak git vallaa sevap islersin. Biktik senden biktik - 2 yıl Önce

Lokiy

Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 2 yıl Önce

Mustafa kardeşim bu demecin doğru ve seni eleştirenlere kına yaksınlar diyebiliyorsan bunu çok iyi düşünmen gerek. Bu dünyada Ronaldo ve Messi bile eleştiriliyor, eğer futbolcu olarak bunları göze almadıysan bu işi yapmamaman lazım. Çünkü bu seyirciler var olduğu için sizler varsınız. Düşün ki dünyada hiçbir futbol maçına hiçbir seyirci gitmiyor ve maç izlemiyor, sizlere bu ücretleri kim verir? Sen buna rağmen kına yaksınlar diyorsan, iyi bir insan değilsin saygıdeğer kardeşim.


SIRADAKİ HABER