Mustafa Denizli'nin Trabzonspor Maçı Öncesi Açıklaması

Süper Ligin 24.haftasında Kasımpaşa’ya konuk olan Trabzonspor, Avrupa yolunda önemli bir maça çıkıyor. Karşılaşma öncesi konuşan teknik direktör Mustafa Denizli önemli açıklamalarda bulundu.

TRABZONSPOR 04.03.2019, 19:39
Mustafa Denizli'nin Trabzonspor Maçı Öncesi Açıklaması

Bordo mavililerin ligde Avrupa kapılarını açmak için ligin 24.haftasında Kasımpaşa’ya konuk olan Kasımpaşa’da teknik direktör Mustafa Denizli açıklamalarda bulundu.

Karaman şu ifadelere yer verdi;

‘’Kötü gidiyoruz. Neticede iyi gittiğimiz dönemde v kötü giden seride sorumlusu benim. Bazı şeyler tam rayına oturmadı. Devre arasında sadece uzun vadede fayda sağlayacak genç oyuncuları transfer ettik. Bende böyle bir süreç yaşamadım. Hayatımda her insanın olduğu gibi başarılı ve başarısız dönemleri oldu. Şikayet edecek durumumuz yok sorumlusu benim. Bu takımın sorumlusu benim, bazı şeyler rayına oturmadı. Devre arasında takıma sadece uzun vadede fayda sağlayacak genç oyuncuları transfer ettik. Hatayımda 7 günden 6'sını sahaya geçirdim, ben böyle bir süreç geçirmedim. Bunu çevirmek için çaba sarf ediyoruz. Bugün güçlü bir rakiple oynayacağız. İnşallah bu seriye son veririz. Çok uzadı herkes için’'

Yorumlar (0)