NDiaye İle İlgili Tüm Detaylar

İngiltere Championship takımlarından Stoke City’de forma giyen Senegalli oyuncu Badou Ndiaye ile sezon sonu satın alma opsiyonu Trabzonspor'a ait olmak üzere 2019 – 2020 sezonunun ikinci yarısında geçerli olacak sözleşme imzalandı.

NDiaye İle İlgili Tüm Detaylar

AĞAOĞLU 'OYUNCUMUZ İMZA İÇİN YARDIMCI OLDU'

Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun katılımıyla Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri Futbol Koordinasyon Merkezi’nde düzenlenen imza töreninde İngiltere’nin kaliteli oyuncularını transfer etmeye devam ettiğimizi belirten Ağaoğlu, “Orta sahamıza güç ve dinamizm katacağına inandığımız Süper Lig tecrübesi olan, Premier Lig tecrübesi olan bir oyuncu. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Uzun zamandır gündemimizde olan bir oyuncuydu. Mümkün olduğu kadar sessiz, sedasız yapmaya çalıştığımız bir transferdi. Stoke City oldukça yardımcı oldu. Onların da yönetimine çok teşekkür ediyorum. Oyuncumuz da bizim formamızı giymek için, bize katkıda bulunmak için oldukça yardımcı oldu. Bu transferin gerçekleşmesindeki en önemli faktörlerden bir tanesi de kendisi oldu” dedi.

NDİAYE, ''SEZON SONUNDA GÜLEN YÜZLER GÖRMEK İSTİYORUM'

Trabzonspor'a geldiği için çok mutlu olduğunu belirten Badou Ndiaye ise, “Başkanımıza çok teşekkür etmek istiyorum, bana güvenip beni Trabzon’a getirdiği için çok teşekkürler. Ayrıca beni buraya geldiğim ilk andan itibaren çok sıcak karşılayan Trabzonspor taraftarına çok teşekkür ediyorum. Umarım elimden gelenin en iyisini yapıp, takıma katkı sağlayarak sezon sonunda gülen yüzler görmek istiyorum” dedi.

NDİAYE, ''1000 TANE FORMA ALMAK İSTİYORUM''

İmza töreninin ardından Başkan Ahmet Ağaoğlu, Badou Ndiaye’ye Trabzonspor'daki imza törenlerinde bir forma satın alma geleneği olduğunu belirterek “Kaç forma alacaksın?” diye sordu. Ndiaye ise önce 750 olarak belirlediği forma sayısını, “1000 tane almak istiyorum” diyerek yanıtladı. Badou Ndiaye Süper Lig Cemil Usta Sezonunun ikinci yarısında Trabzonspor'da 15 numaralı forma ile mücadele edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER