Ne Zaman Dönüyorlar?

Trabzonspor'da sakatlıkları bulunan Novak, Sosa ve Uğurcan Çakır ile ilgili son durumu teknik direktör Ünal Karaman açıkladı.

Ne Zaman Dönüyorlar?

Bordo mavililerin Ziraat Türkiye Kupası'nda 0-0 beraber kaldığı Ümraniyespor karşılaşmasının ardından Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman sakat oyuncularla ilgili açıklamalarda bulundu. 

Karaman şu ifadelere yer verdi; 

“Gerçekten zor müsabakalar oynuyoruz. Bazen kızamıyorum. Anlayabiliyorum. 21 gün içinde oynanan müsabakalar ortada. Genelde aynı oyuncular üzerinden gidiyoruz. Tamam genç oyuncularımız var ama hepsinin olgunluk derecesi var. Stresi büyük ve yarışın içinde ki müsabakalarda belli kontrol içinde olmanız lazım. Sosa çalışıyor. Yavaş yavaş özgüven gelmeye başladı. Umuyorum hafta sonuna doğru antrenmanın belki bir ve ikinci bölümünde olabilir. Hafta sonu bilemiyorum. Sosa’nın kendisi ve doktorun vereceği rapor önemli. Sabırla o zamana kadar bekledik. Uğurcan ile ilgili maçtan önce daha net bilgi veririz. Novak’ın parmak kırığı var. Ona kalacak olursa “ben hazır olacağım diyor” ama tabi ki bunlar küçük görülmeyecek şekilde sakatlıklar.. Tamam zaman zaman oyuncularımı eleştiriyorum. Ama gösterdikleri özveriyi görmezden gelemem. Gencecik çocuklarımızla, tecrübelerle beraber belli harman yapmaya gayret ediyoruz. Hepsinde o özveriyi görmemiz mutlu ediyor. Basit hataları görmemiz basit pozisyonlar yaşıyoruz zaman zaman. Şartlar ne olursa olsun Galatasaray maçına en iyi hazırlıkla en iyi kadro ile çıkacağız. Arzu ettiğimiz 3 puanı alıp şehrimize döneceğiz”  
 

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2019, 19:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
ALPER
ALPER - 1 yıl Önce

İNŞALLAH ÜNAL ZOR AMA İMKANSIZ DEĞİL.

Şenol gümrükçü
Şenol gümrükçü - 1 yıl Önce

İnşAllah başkan.

SIRADAKİ HABER