New York'ta Trabzonspor Coşkusu

Amerika Birleşik devletlerinde Trabzonspor taraftarları tarafından kurulan Amerika Trabzonspor Derneği muhteşem bir gece ile şampiyonluğu kutladı.

TRABZONSPOR 21.06.2022, 23:45
New York'ta Trabzonspor Coşkusu

New York’ta görkemli bir şampiyonluk balosu düzenleyen dernek 500’e yakın taraftar ile tüm dünya ‘da ses getirdi. Geceye TC New York Başkonsolosu Reyhan Özgür, THY New York genel müdürü Emre İsmailoğlu, Aktivist İbrahim Kurtuluş, New Jersey Giresunlular derneği, Long İzland Giresunlular Derneği, Trabzonspor taraftarlar derneği ve Beşiktaş USA derneği katılım sağladı.


Dernek başkanı Ekrem Aydın gecede ki konuşmasında bugün görüyoruz ki dünya‘nın her yerinde binlerce Trabzonspor taraftarı bulunmakta bu gurur verici bir olay ayrıca 2010-2011 yılından sonra gelen bu şampiyonluk Hepimizi çok mutlu etti ve gördük ki Trabzonspor taraftarı çok ama çok güçlü tüm Dünya bizim şampiyonluk kutlamalarımızı konuşuyor diyerek gelen tüm misafirlere teşekkür etti.


Ayrıca geceye Trabzonspor başkanı Ahmet Ağaoğlu ‘da katılacaktı ama acil Kulüpler Birliği toplantısı olduğu için son anda katılamadı ama geceye katılan Trabzonspor taraftarına bir teşekkür video’su göndererek teşekkür etti.


Haber: Ömer Karakaş / HaberTS İstanbul Sorumlusu 
 

Yorumlar (0)