Nuri Hacıkerimoğlu: "Enerjimiz birleşmeli"

Trabzonspor’un Milli araya 30 puanla lider olarak girmesini değerlendiren Nuri Hacıkerimoğlu, camianın futbol takımı üzerinde yoğunlaşarak enerjisini başka platformlarda harcamaması gerektiğini söyledi.

TRABZONSPOR 08.11.2021, 19:34
Nuri Hacıkerimoğlu: "Enerjimiz birleşmeli"

Bordo mavili takımın yenilmezlik serisini 24 maça çıkartmasının yanı sıra ligin zirvesinde olmasının büyük önem taşıdığını vurgulayan Nuri Hacıkerimoğlu, ligin başından itibaren şampiyonluğun en önemli adayının Trabzonspor olduğuna inandığını belirterek, “O sene bu sene derken bunu hayalci bir tavırla söylemedik. Artık gelinen noktada taraflı tarafsız herkes Trabzonspor’un başarısını konuşuyor. 12. Maç geride kaldık ve yeni bir milli araya girdik. Bu arada sakatların düzelmesi ve oyunun gelişmesi adına önemli bir fırsat yakalandı. Bu fırsatı değerlendirerek yeni periyodu aynı başarı ile sürdüreceğimiz inancındayım” dedi.
Aralık ayının ilk haftasında yapılacak olan genel kurul ile de ilgili konuşan Nuri Hacıkerimoğlu, Trabzonspor’un bu genel kuruldan güçlenerek çıkması gerektiğine dikkat çekerek, “Bu genel kurul Trabzonspor’un geleceğini de yakından ilgilendiriyor. Bu nedenle Trabzonspor camiası bu genel kurula büyük katılım sağlayıp, güç gösterisi yaparak bütünlüğünü herkese göstermeli. Gereksiz tartışmalarla enerjimizi tüketmemeliyiz” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)