Nuri Hacıkerimoğlu: "Sabır Başarıyı Getirir"

Trabzonspor’un elde ettiği başarılı sonuçlar camiada ümitleri de beriberinde getirirken Nuri Hacıkerimoğlu, bu sonuçların mutlu sonu getireceğini söyledi.

Nuri Hacıkerimoğlu: "Sabır Başarıyı Getirir"

Trabzonspor’un zirve yarışında önemli bir yer elde ettiğini belirten Nuri Hacıkerimoğlu, zirve yarışında Bordo mavili takımın mutlu sona ulaşacağını söyledi. Trabzonspor’un son 30 yılda dönem dönem zirve yarışı içinde olduğunu ve hak ettiği şampiyonluğu bir türlü elde edemediğini belirten Nuri Hacıkerimoğlu, bu sezon şampiyonlukla birlikte özlem duyulan şampiyonluk kupasını kazanacaklarını söyledi.

Trabzonspor camiasının sabırla bu büyük başarıyı beklemesi gerektiğini söyleyen Nuri Hacıkrimoğlu, daha önceki yıllarda elde edilmeye çalışılan şampiyonlukların küçük hatalarla kaybedildiğini belirterek, “O sezon bu sezondur. Tüm camia birleşerek mutlu sona ulaşılması için gerekli desteği vererek sonucunda mutlu olacağımız tabloyu oluşturmalıyız. Biraz inanarak, birazda inatla bu takımı özlenen noktaya taşımalıyız. Bunun için öncelikle sabırlı ve dikkatli olmalıyız” ifadeleri kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Çicekçi Ali
Çicekçi Ali - 1 ay Önce

Doğru olanı da bu. Tebrikler

SIRADAKİ HABER