Nwakaeme Çok Yüksekten Uçuyor

Trabzonspor, yarın sözleşmesinin son günü olan Antony Nwakaeme ile talep ettiği rakamda uzlaşılamaması nedeniyle yeni oyuncu arayışlarına girdi.

TRABZONSPOR 30.05.2022, 13:34 30.05.2022, 13:39
Nwakaeme Çok Yüksekten Uçuyor

Bordo-mavililer, gelecek sezon planlamalarına başlarken, oyuncusu Antony Nwakaeme ile masaya oturdu. 2019 yılında sözleşmesi uzatılan ve yarın kontratının süresi dolacak olan 33 yaşındaki oyuncu, bordo mavili kulübün sunduğu opsiyonlu olarak 2 yıllık sözleşmenin 3 yıla uzatılarak ücretinin artırılmasını istedi.

3 BUÇUK MİLYON EURO İSTEDİ

Hakkında transfer iddiaları ortaya atılması üzerine kulüpte kalmak istediğini açıklayan oyuncu, Trabzonspor yönetiminden senelik 3 milyon 500 bin Euro talep etti. Uzatılan sözleşmesiyle birlikte sezon başına 1 buçuk milyon Euro garanti ücret ödenen oyuncuya son teklif olarak Marek Hamsik’e verilen ücret olan 1 buçuk milyon Euro garanti ücret ile bonuslar ve imza parası dahil toplam 2 milyon Euro’luk anlaşma sunuldu.

TRABZONSPOR MASADAN KALKTI

Trabzonspor yönetimi, Nwakaeme’nin teklifi geri çevirmesi ve taleplerinde ısrar etmesi üzerine masadan kalktı. Uzlaşma sağlanamayan oyuncuyu gözden çıkaran bordo mavili kulüp, Nwakaeme’nin yerine yeni oyuncu arayışlarına girdi.

YENİ SEZON NWAKAEME’SİZ ŞEKİLLENİYOR

Nijeryalı oyuncuya yeni teklif sunmama kararı aldığı öğrenilirken, bordo mavili kulüp, Şampiyonlar Ligi ve gelecek sezon planlamalarını Nwakaeme’siz olarak şekillendiriyor. Nwakaeme konusunda her iki tarafın da geri adım atmaması halinde oyuncuyla yollar ayrılacak. Futbolcunun sunulan teklifi revize edilmeden kabul etmesi halinde Nwakaeme takımda kalacak.

Yorumlar (11)
Hasan 1 ay önce
Bu kadar sürdüyse bu mesele kendisine teşekkür edilip plaket verilsin yolu da açık olsun.Herşey para değil.İnsanlar seni sevdi saydı değer gösterdi.Şurda kurulu düzenin var at imzayı otur aşağı ne gerek var işi yokuşa sürmeye
lazali 1 ay önce
Istanbul takimlarindan ona o parayi verecek bir takim cikar sossa ve Novak'ta oldugu gibi
Parola 54 1 ay önce
Git kara oglan. .Trabzonu cooook ararsın. Örnek ekuban sosa novak ve diğerleri. Senin heykelini yapan adam yikmasini da bilir.kimse trabzondan büyük degil efendiii.
Güven 1 ay önce
Nwake siz sıradan bir takımız
YÖNETİM SAÇMALAMA
2 mil eur yu hiç bir şey yapmayan mallıya veriyorsunuz!!!
Güven 1 ay önce
Bulun bir sponsor adamı bırakmayın
TS nin şampiyonluğunda en büyük pay uğurcan ve NWAKE DİR!
Bize heryer Trabzon 1 ay önce
Gönderin gitsin, bu kadar nankör olmaz insan şampiyonlar ligine dedelerle gidilmez herhalde
Guven 1 ay önce
TAKIMDAKİ ÇÜRÜK YUMURTALARA 2 mil € verileceğine BİR SPONSOR BULARAK NWAKE İLE ARA Bİ RAKAMA ANLAŞIN!! Fenere giderse çok büyük itibar kaybederiz!
Sivas Alanya bile elindeki oyuncuları böyle bırakmıyor!
Wwtg 1 ay önce
Benim yorumu yayınlamayan öyle olsun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın