Nwakaeme'den Sözleşme Açıklaması

Trabzonspor'un yıldız futbolcusu Anthony Nwakaeme'den transfer açıklaması geldi. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Nijeryalı yıldız transfer iddialarıyla ilgili olarak, "Benim geleceğim Trabzonspor'da. Söylediğim gibi Trabzonspor başkanı dışında kimseyle görüşmedim. Benim Trabzonspor'dan ayrılışım ancak kulüp beni istemezse gerçekleşir." dedi. İşte o sözler...

TRABZONSPOR 11.05.2022, 08:31 11.05.2022, 12:22
Nwakaeme'den Sözleşme Açıklaması

Trabzonspor'un Nijeryalı yıldızı Anthony Nwakaeme, Ziraat Türkiye Kupası'ndaki Kayserispor maçı sonrası önemli açıklamalarda bulundu. Hakkında çıkan transfer iddiaları hakkında TRT Spor'a konuşan başarılı kanat oyuncusu, "Trabzonspor'u çok seviyorum. Başkanla anlaşmaya yakınız. Benim Trabzonspor'dan ayrılışım ancak kulüp beni istemezse gerçekleşir." ifadelerini kullandı.

İşte o sözler...

Anthony Nwakaeme: Benim hakkımda çıkan transfer haberleri hakkında konuşmak istiyorum. Sessizliğim için Trabzonspor taraftarlarından özür dilemek istiyorum. Konuştuğum tek takım Trabzonspor.

Benim geleceğim Trabzonspor'da. Söylediğim gibi Trabzonspor başkanı dışında kimseyle görüşmedim.

Trabzonspor'u çok seviyorum. Başkanla anlaşmaya yakınız. Benim Trabzonspor'dan ayrılışım ancak kulüp beni istemezse gerçekleşir.

Yorumlar (3)
Zekeriya 2 hafta önce
Senin kalmai tarfatar olarak bizde cok istiyoruz ama sen baskandan iki misli para istersen o zaman sana yol görünür ve klüpbü sucluyamazsin.
MerNoire28 2 hafta önce
Ozaman neyi bekliyorsun atsana imzayı,eyer bundan sonra gayseri maçındaki gibi oynayacaksan istediğin yere git,son zamanlarda top oynamıyorsun bilinçli bir şekilde..
bozkarga.com 2 hafta önce
yanı demek istemiş ki, ben parayı ve sözleşmeyi kendi istediğim gibi zorlarım ve kulup beni kabul etmez se bende giderim ..