Nwakaeme: Son Haftalarda İstemediğim Şeyler Yaptım

Trabzonspor'un Beşiktaş'ı 4-1 yendiği maçta takımının son golünü atan Anthony Nwakaeme, karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Nwakaeme: Son Haftalarda İstemediğim Şeyler Yaptım
Trabzonspor'un yıldız oyuncularından Anthony Nwakaeme, Beşiktaş'ı 4-1 yendikleri maçın ardından karşılaşmayı değerlendirdi.

Son haftalardaki kötü performansını çalışarak düzelttiğini ifade eden Nwakaeme, ''Futbol böyle bir oyun. Bazen işler beklemediğiniz kadar kötü, bazen çok iyidir. Son maçlarda beklemediğim ve istemediğim şeyler yaptım. İstenen performansı gösteremediğimin farkındayım. Çalışmaya devam ettim, denemeye devam ettim ve sonunda başardım.'' sözlerini kullanarak konuşmasına başladı.

''YAVAŞ OLDUĞUM İÇİN ELEŞTİRİLİYORUM AMA BÖYLE DAHA VERİMLİ OLURSUN''

Trabzonspor taraftarlarının kendisi hakkında yaptığı övgü dolu sözlere hakkında konuşan yıldız futbolcu, ''İnsanlardan böyle benzetmeler almak çok hoş. Bu benzetmeleri yapanlara teşekkür etmek istiyorum.Belki yavaş olduğum için eleştiriliyorum ama ben doğru zamanda doğru işi yapmaya çalışıyorum. Hızlıyken bazen topu kaybedebilirsiniz ancak doğru işi doğru zamanda yaparsanız daha verimli olursunuz.'' dedi.

''SAHAYA ÇIKINCA ONLAR İÇİN MOTİVE OLUYORUM''

Son olarak taraftarlara mesaj veren Nwakaeme, ''Son maçta gereken şekilde mutlu edemedik taraftarlarımızı, onlara galibiyet hediye edemedik. Sahaya çıkınca onları mutlu etmek için motive oluyorum. İnsanların işleri veya yapmaları gereken şeyler olabilir ama onları burada görmek sizi ekstra motive ediyor. Ben sahaya çıktığımda taraftarımızı orada gördüğümde inanılmaz derecede motive oluyorum. Kolay bir şey değil bu stadı her zaman doldurmak.'' şeklinde konuştu.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER