O Kanaldan Trabzonsporlu Futbolcuları Yıpratma Operasyonu!

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan 'Söylemezsem Olmaz' programında Trabzonsporlu futbolcular için söylenen sözler tepki çekti.

TRABZONSPOR 19.05.2022, 13:21
O Kanaldan Trabzonsporlu Futbolcuları Yıpratma Operasyonu!

Trabzonspor'un şampiyon futbolcuları Uğurcan Çakır, Dorukhan Toköz ve Arda Akbulut İstanbul'da arkadaşları ile birlikte kutlama yaptı.

Uğurcan Çakır'ın eşi Kübra Çakır'ın da bulunduğu gece için Beyaz TV'nin tavrı tepki çekti.

Trabzonsporlu futbolcuların eğlendiği anları ekranlara 'Trabzonsporlu futbolcuların utanç gecesi' olarak yansıtan Beyaz TV'nin bordo mavili futbolcular için 'Ahlaksız' ifadesini kullanması ise taraftarların yoğun tepkisine neden oldu.

Trabzonspor taraftarları 'Söylemezsem Olmaz' programına sert tepki göstererek konuyu kısa sürede sosyal medyanın gündemine taşıdı.Yorumlar (5)
Muhammet özen 2 ay önce
Bu aşağılık şarlatanlardan başka ne beklenirki, demekki çok acıtmışız, kudurtmaya devam, yıl boyu şarlatanlık yaptılar, şebek gibi ortalıkta dolandılar salya akırtılar, onlar gitsin kendi piçlerini takip etsinsenler Allah belanızı versin
Gokhan avcı 2 ay önce
Onların amacı kendi reklamini yapmak gelmeyelim bu ş.............. oyununa
Mehmet 2 ay önce
O yorumu yapanlar kimse tüm trabzon halkı analarını amlarinı siksin
Dekorcambalkon 2 ay önce
Oradaki sözde sarhoş Uğurcan Çakır'ın kolunda dövme yok ayrıca bindiği araç otomobil fakat inerken montaj edilmiş gerçek Uğurcan Çakır, minibüsten ve dövmeli olarak iniyor. Tamamen iftira ve kumpas.
Feridun Yargıç 2 ay önce
Beyaz tv arkasındaki kişiler ve hizmet ettikleri zaten TS düşmanı. Allah onların belasını verecek 2023 de. Onun için saçmalıyorlar ne yazık ki bende istemezdim ama yüce Allah onları bu duruma getirdi. Artık çok geç..