Obi Mikel'in Yerine İki Aday

John Obi Mikel’in cezasında kimi oynatacağını düşünen Trabzonspor’un hocası Hüseyin Çimşir, iki isim arasında kaldı.

Obi Mikel'in Yerine İki Aday

Sivas maçında gördüğü sarı kart ile cezalı duruma düşen obi Mikel, Beşiktaş deplasmanında forma giyemeyecek. Teknik direktör Hüseyin Çimşir, yıldız ismin yokluğunda orta saha kurgusunu nasıl yapacağını düşünüyor. Genç hoca, iki isim arasında kaldı.

Sturridge ile Abdulkadir Parmak’tan birini tercih edecek olan Çimşir, Sturridge ile başlarsa İngiliz yıldızı daha önce yaptığı gibi forvet arkasında görevlendirecek. Geride ise Sosa-Ndiaye olacak. Bu ihtimalde Fırtına tamamen hücumu düşünerek sahaya çıkacak.

Parmak’ın forma giymesi durumunda da Sosa biraz daha 10 numara gibi görev yapacak, daha dengeli bir oyun seçilmiş olacak. Gözler, Hüseyin Çimşir’in vereceği son kararda.

Vazgeçilmezi Guilherme

Devre arası transfer döneminin son gününde kadroya katılan Guilherme takıma çabuk uyum sağladı. Hüseyin Çimşir’in kısa sürede vazgeçilmezi olan Guilherme, Caner’in olduğu kanattan Beşiktaş’ı vuracak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ahmet abdulhadi
ahmet abdulhadi - 8 ay Önce

Sahada Sturridge'in ölüsü bile yeter. Abdulkadir Parmak yetenekli olmakla birlikte disiplinsiz ve gayrı ciddi oynuyor malesef. bazen de yeteneğini aşacak saçma hareketler yapıp pozisyonları berbat ediyor. zidane bile yeteneğine rağmen basit oynuyordu

cemal61bts
cemal61bts - 8 ay Önce

Kimin oynatılacagni bilemem ama kimin oynatılmaması konusunda ufacık bir fikrim var. Abdülkadir 18 e bile almam.

SIRADAKİ HABER