"Oğlunu Koruyan Baba Gibi"

Hugo, Başakşehir deplasmanında genç Kağan zora girmesin diye kendini siper etti.

TRABZONSPOR 21.02.2021, 10:47
"Oğlunu Koruyan Baba Gibi"

Trabzonspor'un Fatih Terim Stadı'nda Başakşehir'i mağlup ettiği mücadelede hastalıkları sebebiyle Uğurcan Çakır, Erce Kardeşler ve Arda Akbulut yoktu. Futbol tarihinde ender görülen şekilde ilk 3 kalecisi olmayan Trabzonspor'da bu önemli deplasmanda sahaya 18 yaş 40 günlük Kağan Moradaoğlu çıktı. Hemen önündeki Vitor Hugo ile Edgar İe de genç Kağan zora düşmesin diye cansiperane şekilde oynadılar. Özellikle Hugo karşılaşma boyunca çok dikkatliydi. Trabzonspor taraftarı onun Kağan'ı bu kadar düşünmesine "Oğlunu koruyan baba gibi" yorumu yaptı.

Yorumlar (3)
Trabzonlu Genç#Destek Zamanı 1 yıl önce
Hugo ve Edgar bu takımın Öz Evlatıdır.Artık kimse bunu değiştiremez.Her zaman süperler.Aldıkları paranın hakkını veriyorlar.Hatta 5 maç sadece kendileri aldı.
Şenol oduncu dogrusoyler 1 yıl önce
Abdulkadir ömürü satın , baker ve afobe yi yollayın 1 tane sağlam forvet alın 5 tane çöp alana kadar . geri kalan kadro yu liverpool gibi 5 sene koruyun bakın nasıl ambargo koyuyoruz şampiyonluğa.
Cbn61 1 yıl önce
Takım iyi olduğu zaman, iyi oyuncuları hemen öz evlat ilan ediyoruz ama bu adamlar da bizim gibi ücretli çalışan. Sonra daha fazla para verene gidince de dümdüz ediyoruz. O yüzden bu bakış açısını doğru bulmuyorum.