Olağan Kongre Öncesi Muharrem Usta Korkusu

"Trabzonspor için elini cebine atıp sonra hain ilan edilmek korkutuyor"

Olağan Kongre Öncesi Muharrem Usta Korkusu

Trabzonspor’da 2 Aralık’ta gerçekleşecek olan olağan kongre öncesi herhangi bir isim adaylığını resmen açıklamadı.

Kulübün hızla büyüyen borcu, banka kredilerinin de artmasının ardından işin içinden çıkılmaz bir boyuta gelmesi, Trabzonsporlu iş adamlarının da gözünü korkutuyor.

Ahmet Ağaoğlu’ndan önce kulübe başkanlık yapan ve ciddi anlamda faizsiz olarak kulübe kaynak sağlayan Muharrem Usta’yı, yeni gelen yönetimin adeta hain ilan etmesi, Aralık ayı kongresi öncesinde başkan adaylarını düşündüren ikinci bir konu oldu.

Trabzonspor’un faiz ödemesinin önüne geçmek için kendi cebinden kulübe destek sağlayan Muharrem Usta’nın son olarak düştüğü durumu gören Trabzonsporlu iş adamları, Aralık ayı kongresi öncesi aday olmaktan vazgeçiyor.

Aralık ayında aday olması beklenen Trabzonsporlu sanayici bir iş adamı, “çoluğumuzun çocuğumuzun rızkını Trabzonspor’a veririz. Trabzonspor’u faiz belasından da kurtarırız. Fakat daha sonra TFF’si, Türk futbolunun malum sistemi önümüzü keser ve başarılı olamazsak, Muharrem Usta gibi hem çocuğumuzun rızkını verip hem de hain ilan edilme gibi durumla karşı karşıya kalırız.” Şeklinde konuştu.

İsmini açıklamak istemeyen iş adamı şu ifadeleri de kullandı;

"Muharrem Usta gittikten sonra bile kulübe ciddi anlamda reklam desteği veren anlaşma imzaladı. Bu anlaşmayı bile hainlik yapıyormuş gibi taraftara aktardılar. Ve Trabzonspor'a gelecek olan reklam gelirini engellediler. Trabzonspor'un ciddi anlamda reklam desteğine ihtiyacı varken, şahsi hesaplaşmaların olduğu bir kulüp görüyoruz. "

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2018, 15:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
ispirli dadaş
ispirli dadaş - 2 yıl Önce

sadri şenerin 1993 94 deki iflasında klube klup binası oda hacizden kaçırarak ts ye hibe etti onun dışında ts ye cebinden para veren tek başkandır muharrem usta ama gel görkü bizim de gönül verdiğiğmiz takımın taraftarı adam takım iyi sonuçlar alamadı diye hain ilan ettiler unutmayın trabzon spor sponsor bulamazken adam trabzona para girdisi olsun diye kendi ismini sponsor yapıp para kazandırdı

aliçvş
aliçvş - 2 yıl Önce

Ne yani,,,, Usta döneminde elini cebine atıp para mı bağışlandı klübe ????

SIRADAKİ HABER