Olcay Çakır'dan Abdülkadir Ömür Paylaşımı

Trabzonspor'da son dönemlerin en çok tartışılan isimleri arasında yer alan Abdülkadir Ömür hakkında Olcay Çakır'dan dikkat çeken paylaşım geldi.

Olcay Çakır'dan Abdülkadir Ömür Paylaşımı

Avrupa'ya transferi direkten dönen ve sonrasında yaşadığı ağır sakatlıkların ardından sahalara dönen fakat beklenen performansı gösteremeyen Abdülkadir Ömür, Trabzonspor - Galatasaray karşılaşmasında taraftarların yoğun şekilde tepkisini çekti.

Oyundan alınan Abdülkadir Ömür gözyaşlarına hakim olamazken, Trabzonlu futbolcu hakkında spor yorumcusu Olcay Çakır'dan dikkat çeken paylaşım geldi.

Olcay Çakır sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda,"Biraz biliyorsam insan psikolojisini; Şu an A. Ömür “beni bi süre unutsalar, ben toparlasam kendimi, kimse beni konuşmasa, sosyal medyada malzeme etmese, daha bilimsel uygulamalarla tedavi et(tir)sem kendimi” diye zamanın akmasını istiyordur. Bırakalım yarın gülebilsin Abdüşümüz!" İfadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Gençağa
Gençağa - 4 gün Önce

Yapması gerekenleri öğüt vermek gibi değil de onun ağzından söyler gibi anlatmış, tebrikler olcay bey

Hasan Yılmaz
Hasan Yılmaz - 4 gün Önce

Abdülkadir veya başka bir futbolcu hatada yapar, performans düşüklüğüde yaşar,ancak abdülkadir kardeşimiz gayet güzel hareketli canlı tamam, be kardeşim ayağından çıkar da o topu niye kaybedene kadar sahayı boydan boya geçmeye çalışıyorsun. Seni kesinlikle seviyoruz ve başarılı olacağına inanıyoruz, nokta.

Ahmet özselek
Ahmet özselek - 4 gün Önce

Ya tamam sakatlık falanda üstüne hiç koyamadı Abdülkadir. Olduğu yerde sayıyor.

RAİF61TS
RAİF61TS @Ahmet özselek - 4 gün Önce

2 SENE ÇOK AĞIR SAKATLIK YAŞADI KOLAY MI DESTEK OLUN ALLAH RIZASI İÇİN BİR SUSUN

fahri bahadır
fahri bahadır - 4 gün Önce

Hepimiz abdüşün yanındayız.Kızsakta söylensekte başarısı bizi çok mutlu eder.Ama Kerem aktürkün 1 senede gs de yaptığı etkiyi yıllardır abdüşten bekliyoruz.Bi sıkıntı var orası kesin çözümü sorumlular derhal bulmalıdır.Yoksa bir yıldız adayı kayıp gidecek ,kaybolacak sonra çok üzüleceğiz.

Yılmaz
Yılmaz - 4 gün Önce

Trabzonspor taraftar ınin çoğu trabzonspor düşmanidir seninleyiz abuş

manuel
manuel - 4 gün Önce

adamda adale yok. ust adale 0. messi onun yasinda tek adalesi abdulkadiri top diye oynardi

Hamza OZCAN
Hamza OZCAN @manuel - 3 gün Önce

Sende Barcelona taraftarı olduğun gün Abdüş deMessi olur

Husnu
Husnu - 4 gün Önce

Hem abdullahin sansi yok ,avrupaya,gidemeden sakatlandi .hemde trabzonsporun sansi yok para kazanamadi acele edip gaz da verdiler erken dondu bi dusunun ne adamlar bu takimda milyon dolarlar alip yatti ponder is parasida cabasi abdullah tedavisini iyi yapip sonra da bir sure rotation oyuncusu olmali akabinde as olarak oynamali...abdula borcumuz var adamin geleceginle oynadik Yusuf gitti kurtardi herkes kendi cocugunu onun yrine koysun

Bayram Yılmaz
Bayram Yılmaz - 4 gün Önce

Bu trabzonspor bir tek trabzonşehrinin değil bütün dünyada farklı illerde yaşayan insanların tuttuğu 4.büyük takımdan biridir. Ömür malesef bitmiştir. Takımda durması zarardan başka bir şey değil.


SIRADAKİ HABER