Olcay Çakır'dan Sosa Açıklaması

Canlı yayında Sosa için flaş sözler! ''Ahmet Ağaoğlu mantıklı bulmadı''

Olcay Çakır'dan Sosa Açıklaması

Trabzonspor'da Arjantinli orta saha Jose Sosa transferi belirsizliğini korurken Olcay Çakır bu süreçle ilgili açıklamalarda bulundu.

Olcay Çakır yaptığı açıklamalarda "Sosa, 35 yaşında, çok kıymetli bir oyuncu. 2 yıllık sözleşme ve sanırım yılık 2.5 milyon euro talebi, Sayın Ahmet Ağaoğlu tarafından çok makul ve mantıklı bulunmadı. Sosa'nın oyun liderliği, oyun görüşü, özellikle yeniden başlayan takımlar için, Fenerbahçe için bir yeniden başlamadan bahsedebiliriz, önemli bir çimento görevi üstlenebilir. '' ifadelerine yer verdi.
 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Trabzon Sevdalisi
Trabzon Sevdalisi - 6 ay Önce

Olcay bey cebimden verebilecekse neden olmasin. Bahsettigi rakam sanki askari ucret te Trabzonspor vermiyor. Bu takim borc yukunden kurtulmali ki sampiyonluga oynasin. Sosa eger deger veriyorsa bu takima, Trabzonsporun teklifine evet der ve bu takimin unulmazlari arasina girer.

hasan korkutata
hasan korkutata - 6 ay Önce

Siz kulup olarak teşekur edin cani nereye gitmek istiyorsa oraya gitsin verdigi hizmetler icin tesekur edin.

manuel
manuel - 6 ay Önce

novak'ta yuzyilin hatasi. sosa'ya bu parayi vermekte baska bir yuzyilin hatasi. verin 1.5 oynasin yoksa gitsin baska yerde oynasin. 1.75 ve sonraki sene 1.5 olarak devam edebilir

Erol
Erol - 6 ay Önce

Bana göre sosa jübile etmiş. Ve sen halen sosayı Trabzonsporu kazıklamayı düşünüyorsun. Ve sana yuh diyorum, tam bir ferbahçeli düşüncesi!!!! Seni bienspor çok değiştir!!!

Yavuz
Yavuz - 6 ay Önce

Bu yorum yapmayı bilmez emlakçı dan yorumcu olmaz

Mustafa küçük osman
Mustafa küçük osman - 6 ay Önce

Olcay çakır bu koñuda yanılıyorsun bu sosa niñ son oynadığı maçları tekrar incelemelisin buñun ne cimentolugu kalmış ne betoñlugu başkan haklı başkana destek olmanı beklerdi açıkçası seni hep takip eden birisi olarak selamlar

SIRADAKİ HABER