Olcay Çakır'ın Trabzonspor Yorumu

Futbol yorumcusu Olcay Çakır, Trabzonspor'daki Koronavirüs vakalarına dair değerlendirmelerde bulundu. Çakır, Kağan Moradaoğlu için de konuştu.

Olcay Çakır'ın Trabzonspor Yorumu

Süper Lig'in 26. haftasında Başakşehir ile karşılaşacak olan Trabzonspor'da 7 futbolcu Koronavirüs'e yakalandı. Futbol yorumcusu Olcay Çakır, Bordo-Mavili ekipteki bu olumsuz gelişmeye dair değerlendirmelerde bulundu. Çakır, Kağan Moradaoğlu için de konuştu.

Olcay Çakır; "Trabzonspor'da gündem tamamen Koronavirüs... 7 oyuncu Koronavirüs'e yakalandı Trabzonspor'da. Kalede, Kağan Moradaoğlu, henüz 18 yaşında daha yeni girmiş bir genç olacak. Toprak üretiyor... Uğurcan da kendi eldivenlerini hediye etmiş. Genç oyuncu tabii, sorumluluk ağır ama bu yaş grubunda çok oyuncu oynamaya başladı bizde de ve kendilerini iyi ifade ediyorlar. 

Abdullah Hoca, ilk geldiği andan itibaren oyun bazlı bir Trabzonspor'u öne çıkardı, oyuncu kalitesi değişmemesine rağmen maçları kazanmaya oynayan bir felsefe geliştirdiler. Böyle de devam edeceklerini düşünüyorum." dedi. (61Trabzonhaber)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER