Olcay Şahan'dan Flaş Sözler

Olcay Şahan; 'Beni artık affetmezler!'

Olcay Şahan'dan Flaş Sözler

Trabzonspor yönetimi Olcay’ı 28 kişilik TFF listesine yazdı ama ona kapılar kapalı

Bordo-Mavililer’de ilk yarı itibari ile kadro dışı kalan Olcay Şahan’ın TFF listesine alınmasına karşılık affı gündemde değil

Trabzonspor Teknik Direktörü Ünal Karaman tarafından Çaykur Rizespor ile oynanan ilk yarının son maçından sonra kadro dışı bırakılan Olcay Şahan konusu muammasını koruyor. Bordo-mavili yönetimin af isteğine teknik direktör Karaman’ın karşı çıkmasına ve TFF’nin 28 kişilik listesinde Olcay’ın isminin yer almasına rağmen affının gündemde olmadığı belirtildi.

Çalışmalarını takımdan ayrı olarak Kadir Özcan Gençlik Geliştirme Merkezi’nde sürdüren Olcay Şahan’ın ise yakın çevresi ile yaptığı sohbetlerde, “Affedilecek olsam bu saate kadar affedilirdim. Beni artık affedeceklerini düşünüyorum. Geri döneceğimi de düşünmüyorum. Ben artık sezon sonuna kadar çalışmalarıma devam edeceğim. Sezon sonunda da duruma bakacağız” dediği belirtildi.

Kaynak: Karadeniz

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet Can
Ahmet Can - 5 ay Önce

Ücretinde indirime giderse affedip bir şans daha verilmelidir. Belki hatalarından ders alıp daha verimli olur. Onazinin yerinde başarılı olabilir. Ben hatalarından ders aldığına bu cezanın yeterli olduğuna inanıyorum.

gökhan
gökhan - 5 ay Önce

para için yapmadığın dans kalmadı be. senin işine saygın bu kadar mı? gitseydin birbaşka süperlig takımına alnının akıyla para kazanmaya devam etseydin. yakışdı mı bu yaptığın?

onur özkurt
onur özkurt - 5 ay Önce

Alacağından bir kuruş inme.... Yaptığın saygısızlıktan taviz verme... Ondan sonra da beni affetmezler.. Niye affetsinler ki ?

Kocaeli spor
Kocaeli spor - 5 ay Önce

FİYATİNDA NEDEN 1 KURUŞ İNDİRİMİ KABUL ETMEDİN
YİLLİK 12 TRİLYON ALACAK TOPÇU DEGİLSİN
BU İŞ ÜÇLÜ ÇEKTİRMEKLE OLMAZ

SIRADAKİ HABER