Olcay Şahan'dan Gönderme

Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan Olcay Şahan sosyal medya hesabından göndermede bulunarak Yıkılmayacağız mesajı yayınladı.

Olcay Şahan'dan Gönderme

Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan ve takımdan ayrılması istenen Olcay Şahan, takımdan ayrılmak istemediğini açıklayarak tek başına çalışmalarını sürdürme kararı vermişti. Trabzon'dan ayrılmayan tecrübeli futbolcu bordo mavili takımın hakemler tarafından katledilmesi karşısında  Trabzonspor'a destek mesajı verdi.

Sosyal medya hesabından bir görsel paylaşan Olcay " Bizim duruşumuz, bizim varlığımız sizin en büyük korkunuz! Yıkılmayacağız" ifadesini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
cengiz nuhoğlu
cengiz nuhoğlu - 1 yıl Önce

sevgili olcay şahan kardeşime sen iyi bir profesyonel sporcusun tanışmadık ama bir duruşun olduğunu görüyorum iyi bir trabzonspor taraftarıyım iyi bir spor izleyicisiyim kendine iyi baktığını düşünüyorum nice yıllar daha futbol oynayacaksın senden ricam bir büyüğün olarak ne oldu bilmiyorum hocanın ve yöneticilerin gönlünü alıp ekonomik durumlarda orta,da maaşından biraz fedekarlık yap seni sahada göreyim sayın külüb başakanım ahmet ağaoğlu.na sizler.de büyüksünüz olcayın gönlünü alıp bu işi bitirin parasını verip kenarda oturtmayalım umarım bu yazdıklarımı görüp bir değerlendirme yaparsınız hepinize sevgiler ve saygılar dilerim

Darbeli matkap
Darbeli matkap - 1 yıl Önce

Güzel de gardaşım git indirime unal havamızın gönlünü al savaş tam senin ruhunu verebileceğin bir dönemdeyiz hem sen yasa ve yaşat..

fatih53
fatih53 - 1 yıl Önce

helal olsun bu adama. haksız yere kadro dışı kalmasına rağmen ts duruşunu hiç bozmadı. sırf maaşı yüksek diye bu adam dışarda kaldı. kodro sıkıntısı çekerken bunu kullanmamız gerekirdi.

SIRADAKİ HABER