Olcay Şahan Sosyal Medya Hesabından Açıkladı

Olcay Şahan'dan açıklama: "Kulübümün zarar görmemesi için..."

Olcay Şahan Sosyal Medya Hesabından Açıkladı

Trabzonspor’da kadro dışı bırakılarak Antalya kampına götürülmeyen Olcay Şahan “kulübümün zarar görmemesi için hiçbir hamle yapmayacağım” dedi.

Olcay sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Performans düşüklüğü sebebiyle kulübümün hazırladığı özel antrenman programına tüm inancım ve gücüm ile başladım. Bu özel antrenman programı ile performansını en üst seviyeye çekip tekrardan takımıma layık olmak istiyorum. Bu kutsal forma için ayrılmak yerine savaşmayı tercih ediyorum. Trabzonspor’da hedeflerim büyük, kulübümün zarar görmemesi için hiçbir hamle yapmayacağımı da bildirmek isterim.” dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
gökhan
gökhan - 1 yıl Önce

bizi salak yerine koyuyor istanbul takımları da dahil olcay yeteneksizine o maaşı veremez. vermez. yok cv si çok parlakmış. ts senin havanı çekmez. şunu da bil gerekirse o paranıda verir.

herif
herif - 1 yıl Önce

ha söyle adam ol

Kobra6161
Kobra6161 - 1 yıl Önce

Bu açıklama umarız yürektendir gerçekten yürektense o zaman adamın dibisin.

Soner aydın
Soner aydın - 1 yıl Önce

Adamlık zor zanaat tır. Bu kulübe hem psikolojik hemde mali anlamda zarar veren onursuz ve kişiliksiz futbolcuyum diye dolaşan kolpalara örnek olması gereken bu davranışından dolayı tebrik ediyorum. Gitsen de seni sevmeye devam edeceğiz. Selametle.

hasan
hasan - 1 yıl Önce

Adam istekli gönlünü yapsınlar takıma kazandırsınlar

fenasi
fenasi - 1 yıl Önce

bu olcay kalsın bence,geçen sene çok iyi maçlar oynadı,onun yerine olan arkadaşlar iyi performans gösterdi,oda takımda kendine yer buklamadı,kalsa fena olmaz,alternatif bir oyuncu,

Cesur lazoglu
Cesur lazoglu - 1 yıl Önce

Helal Sana olcay Adamsin adam

MUSTAFA KUL
MUSTAFA KUL - 1 yıl Önce

Olcay Kardeşim, gerçekten sözlerine şapka çıkarıyorum. Beşiktaşta iken ve Trabzona geldiğin zamanlar fırtına gibiydin. Tekniğinde eksiklik olsa bile fazla koşman arayı kapatıyordu. Fizik gücünü biraz geliştirebilirsen dediğin olur. Ünal Hoca Şenol Güneş gibi çok delikanlıdır. Kimsenin emeğini ve hakkını zay etmez. Sana inanıyorum. Çoğunlukla seyircilerde seni seviyor. Eksiğini tamamla yeter Sevgilerimle


SIRADAKİ HABER