Olcay Şahan'dan Flaş Paylaşım!

Olcay Şahan'ın gece yarısı yaptığı paylaşım taraftarın aklını karıştırdı.

Olcay Şahan'dan Flaş Paylaşım!

Trabzonspor ile sezona fırtına gibi başlayan ama son haftalarda yedek kulübesine çekilen Olcay Şahan son olarak geçtiğimiz günlerde teknik direktör Ünal Karaman ile tartışmış ve maç kadrosundan çıkarılmıştı.Kasımpaşa maçında kadroya alınmayan Olcay Şahan dün yapılan idman öncesi Ünal Karaman ve takım arkadaşlarından özür dileyerek tekrar idmanlara katılmaya başladı.Olcay Şahan gece yarısı resmi twitter hesabından Onur Recep Kıvrak ile olan fotoğrafını paylaşıp ''Gurur lan'' notunu düştü.Olcay Şahan'ın bu paylaşıma düştüğü not bordo mavili taraftarın aklında soru işareti bıraktı.Beşiktaş'tan Trabzonspor'a transfer olan Olcay Şahan'ın bordo mavili formayı giyerken içinde olduğu söylenen Beşiktaş sempatisi zaman zaman Trabzonspor taraftarından tepki çekmişti.Beşiktaş'ın sloganı olan ''Gurur lan'' yazısını bordo mavili taraftarlar arasında farklı yorumlayanlar da oldu.Olcay Şahan'ın paylaşımının altına Beşiktaş taraftarının da büyük ilgisi var.Beşiktaş taraftarı Olcay Şahan'a bu paylaşım altında geri dön çağrısı yapıyor.Trabzonspor taraftarının da en çok sevdiği oyuncuların başında gelen Olcay’a bu paylaşım altında büyük desteği var.Olcay Şahan’ın paylaşımda bordo mavi emojileri kullanması ise taraftarın içini rahatlatıyor.Olcay Şahan özellikle hırsı ile yeniden formasına kavuşacağının sinyallerini veriyor.Trabzonspor taraftarının da Olcay Şahan’dan bu sezon büyük beklentileri var.

Olcay Şahan daha sonra instagram hesabından aynı fotoğrafı paylaşıp bu kez `Gururla’ notunu düştü ve Trabzonspor resmi sosyal medya hesabını etiketledi.

www.haberts.com

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2018, 11:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Alican koç
Alican koç - 2 yıl Önce

Siz neyin peşindesiniz adam yazının sonuna bordo mavi işaret bile koymuş bu olayı bukadar abartmanın anlamı yok bu takıma bu şekilde zarar veriyorsunuz Trabzonspor düşmanımısınız önce siz dürüst olun renginizi belli edin bu taraftar herşeyin farkında işinizi layıkıyla dürüstçe yapıyorsanız yapın yapmıyorsanız bırakın ayıptır yaptığınız.

Fazıl uzun
Fazıl uzun - 2 yıl Önce

Olcayda Onur’da hem iyi insan hem iyi bir adamdır paylaşımda yazı hatası olmuştur bir rakam fazla sistem bazen kendi kendine. Yüklenmiş olabilir fakat bir gerçek doğruda artık Olcay ve Onur’un son yılı olmalı artık bırakmalıdır

Hasan Demir
Hasan Demir - 2 yıl Önce

İstegeamını siktiğim. Takımda oynamada bol bol istegrama devam et. Buraktan başladı seninle devam ediyor istegramların. Bu ikisi TS DE AJAN ZATEN.

PEKŞEN
PEKŞEN - 2 yıl Önce

GERÇEKTEN AKILLARA ZARAR BİR HABER. BİR HABERİN BU KADAR ZORLAMA OLMASINA ÖRNEK BİR YAZI. HABER TS'Yİ KUTLUYORUM!!!

SIRADAKİ HABER