Ömer'in Tokatına Galatasaray Başkanından Komik Savunma!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, gündemdeki konularla ilgili açıklamalarda bulundu.

Ömer'in Tokatına Galatasaray Başkanından Komik Savunma!

Ömer Bayram'ın pozisyonu için görüşleri sorulan Cengiz, "Öncelikle Trabzon seyircisine, yönetimine, başkanına teşekkür ediyorum, bizi müthiş ağırladılar. Tribüler dostluk içinde hakaret, küfür olmadan destekledi. Şiddetli yağış altında iki takım da ölümüne mücadele etti. Ömer Bayram çok da iyi performans gösteriyor, haklı da olsa, haksız da olsa öyle bir reaksiyon vermemeli. Hakem her türlü kartı verebilir, özgür. Karşı takımın futbolcunun da 5 dakika yerde kalması Ömer'in süper güçleri hakkında bizi düşünmeye zorladı. Arkadaşlar el sıkmaya bile korkuyorlar" dedi.

"VAR'DA ELEMANLAR ARTTIRILMALI"

Trabzonspor maçında yedikleri golde faul olduğunu belirten yönetici, "TFF'ye seslenmek istiyorum, ligdeki 18 takım için söylüyorum. Yayıncı kuruluş, Trabzon maçında yaklaşık 20 kameradan aldığı görüntüleri kesintisiz, ham şekilde, olduğu gibi, dünyanın en iyi teknik altyapısına sahip VAR odasına gönderiyor. Oradaki teknik ekip 20 görüntüye bakıyor, pozisyonu monitöre veriyor. Eğer yeterli eğitim almamışsanız, artniyet aramıyorum, dürüstlük esastır, biz öyle görürüz. Siz bu 20 görüntüden Trabzonspor kalesine doğru olan bakış açısını monitöre vermeliydi. Yayıncı kuruluş kötü niyetli olsa, bu görüntüyü vermeyebilirdi. 2 yıldır yayıncı kuruluş, kameraları ve görüntüleri taşerona veriyor. Kendisi eskiden direkt yayınlıyordu, kendi kameraları ve kameramanları vardı. Verdiği kuruluşun elemanları bu görüntüleri ayarlıyor. Frame rate'i çok iyi kameralar gerekiyor. En az 120 gerek ki, herhangi bir noktada topa vurduğu zaman görün. Ben VAR'daki teknik elemanın arttırılmasını istiyorum ki ortaya çıksın. Maçtan 1 saat sonra gelen görüntü hiçbir işe yaramaz" diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Tekin61
Tekin61 - 3 ay Önce

O kırmızı kart pozisyonu gözüne girsin pislik herif. 10 kişi oynaman gerekirken utanmadan gol de faul var diyorsun. Futbolun yüz karaları.

Objektif
Objektif - 3 ay Önce

Başkanım ''Öncelikle Trabzon seyircisine, yönetimine, başkanına teşekkür ediyorum, bizi müthiş ağırladılar. Tribüler dostluk içinde hakaret, küfür olmadan destekledi.'' diyorsunuz da ''Fetöcü ib.ler, si. gidin'' Diye bağıran kimin taraftaraydı acaba...

SIRADAKİ HABER