Ömer Karakaş'ın Rehavet Uyarısı

Trabzonspor'un namağlup liderliğinden rahatsızlık duyanlar bordo mavili camianın rehavete kapılmasını için elinden geliyor.

Ömer Karakaş'ın Rehavet Uyarısı

Trabzonspor'un şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerlemesinin ardından, ulusal medyada Trabzonspor'un başarısından rahatsızlık duyan isimler her hafta üstüne koyarak bordo mavili camianın takılması için elinden geleni yapıyor.

Trabzonspor'u yıllardır yıpratmaya çalışan ve başarısından rahatsızlık duyan isimlerlerin, son olarak Trabzonspor'un rehavete kapılması adına yapılan açıklamaların ardından HaberTS İstanbul Sorumlusu Ömer Karakaş dikkat çeken paylaşımda bulundu.

Ömer Karakaş, "Trabzonspor şampiyon olmadı. Lig uzun ve Trabzonspor bunun farkında, ona göre hafta hafta gidiyor. Taraftarı da buna göre her hafta daha fazla destek veriyor. Kimse bize şampiyon oldu demesin. Daha zamanı var. Trabzonspor camiası şampiyonuz deyince şampiyon dersiniz." İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2021, 23:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ozcan Uzunoglu
Ozcan Uzunoglu - 1 hafta Önce

Trabzonspor ne Başkanı, ne teknik ekibi ne de oyuncu grubu rehavete kapılacak amatörlükte değil. Yenilirse bile kora kor mğcadele ederek yenilir. Rehavetten hiç bir maç kaybetmeyecek yapıdalar.

SIRADAKİ HABER