Ömür'lük Sezon

Yusuf Yazıcı'nın Lille'e transfer olmasının ardından gözler Abdülkadir Ömür'e çevrildi. 10 numaralı formayı alarak sezonu sezona başlayan 20 yaşındaki futbolcu, camiadan büyük destek görüyor.

Ömür'lük Sezon

Yusuf Yazıcı'nın Lille'e transfer olmasının ardından gözler Abdülkadir Ömür'e çevrildi. 10 numaralı formayı alarak sezonu sezona başlayan 20 yaşındaki futbolcu, camiadan büyük destek görüyor. Yeteneği, potansiyeli ve özverisiyle alkış toplayan Abdülkadir için bu sezon çok farklı olacak. Başta teknik direktör Ünal Karaman ve Başkan Ahmet Ağaoğlu olmak üzere herkes ona çok güveniyor. Sparta Prag maçında olduğu gibi daha çok serbest rolde görev alması planlanan Ömür'ün başarılı olabilmesi için her türlü imkan sağlanacak. Tarzıyla Messi'ye benzetilen yıldız oyuncunun hem tarihi bir dönem geçirmesi hem de taraftarların gözünde daha da büyümesi bekleniyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
giresun lu taraf tar.
giresun lu taraf tar. - 13 ay Önce

sen ayağına aldığın her topu yana veya geriye oyna,yakında yedek kaldığında görür sün camia desteğini.bu takımda barış memiş gibi bir yetenek,ali şen kandil gibi bir teknik adam kalamadı da de ki sen,aklını başına topla adam geç vücut çalımı dene,aldığın topu sağa sola yana geriye oynama,hep ileri hızla çıkmaya çalış,3 maç sonra yedek sin,haberin olsun,daha sonra da yoksun,oynayamaz sın bunu bil. dost tavsiyesi,ayrıca taraftar ız biz.saygılar

SIRADAKİ HABER