Onur İçin Bir Dünya Devi Daha Harekete Geçti

Onur'a bir talip daha!

Onur İçin Bir Dünya Devi Daha Harekete Geçti
Performansıyla taraflı tarafsız tüm futbolseverlerin takdirini kazanan Trabzonspor kalecisi Onur Kıvrak ile ilgili İspanyolların Sevilla kulübünün ardından bu kez de İngilizler'den büyük bir iddia gündeme geldi. İngilizler, uzun bir süredir kaleyi teslim edecek iyi bir file bekçisi arayışında olan Manchester United’ın Onur’u gündemine aldığını yazdı.

Milliyet’in haberine göre; Premier Lig’in son şampiyonu olan United’ın, Alex Ferguson’un takımdan ayrılmasının ardından oldukça kötü bir sezon geçirdiğine dikkat çekildi. Teknik Direktör David Moyes’un da daha önce itiraf ettiği gibi ocak ayında birçok mevkiye oyuncu takviyesi yapılacağı, kalenin de bu mevkiler arasında yer aldığı belirtildi.

Avrupa çapında kaleci arayışında olan Manchester United scoutlarının, Onur’un performansından etkilendikleri ve United’ın kalesini koruyabilecek kalitede olduğu görüşünde birleştikleri belirtildi. Onur’u raporlarında cesur, güçlü ve atik bir kaleci olarak tanımlayan scout ekibinin listenin başına Türk kaleciyi yazdıkları belirlendi.

Bunun üzerine harekete geçen yönetimin yaklaşık 5 milyon poundluk (6 milyon euro) bir teklifle bordo mavili ekibin kapısını çalmaya karar verdiği belirtildi.


Güncelleme Tarihi: 01 Aralık 2013, 13:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
bahattin özkan
bahattin özkan - 8 yıl Önce

Satılırsa bu takımi bir daha tutmam

SIRADAKİ HABER