Onur Recep Kıvrak Açıkladı! Şampiyonluk Kutlamalarında Yer Alacak mı?

2010-2011 sezonu takımın kaptanı Onur Recep Kıvrak, Trabzonspor'un şampiyonluk kutlamalarına gelecek.

TRABZONSPOR 12.05.2022, 18:06 13.05.2022, 00:38
Onur Recep Kıvrak Açıkladı! Şampiyonluk Kutlamalarında Yer Alacak mı?

2010-2011 yılında şampiyon olan takımın kaptanı Onur Recep Kıvrak, Trabzonspor’dan sonra gelen teklifleri kabul etmeyerek futbola veda etmişti.

2011 yılında Trabzonspor kaptanı olarak o sezon hakkı olan şampiyonluk kutlamalarını yaşayamayan Onur Recep Kıvrak, Cumartesi günü Trabzon’da gerçekleşecek şampiyonluk kutlamalarına geleceğini açıkladı.

HaberTS.com’a açıklama yapan Onur Recep Kıvrak, ”Allah nasip kısmet ederse geleceğim İnşallah.” İfadelerini kullandı.

Yorumlar (5)
Ts53 2 hafta önce
Helal be kaptan .
Güven 2 hafta önce
Onur kıvrak BÜYÜK KAPTAN BAŞIMIZIN ÜSTÜNDE YERİN VAR????
adilhan 2 hafta önce
2010 yılının en şanlı savunucularından güçlüden paradan korkmadan hakkımızı savunan büyük kaptan elbette geleceksin sen bizim Onurumuz'sun, bu şampiyonluk yolunu sizin gibi yenildiğinde hırsından ağlayack kadar bu formaya inanalar açtı bir kez daha Onur'umuzsun
okan boran 2 hafta önce
Gelecek tabiki. Bundan doğal ne var. Trabzonspor'a hizmet etmiş kaptanlık yapmış. 2011 şampiyonluğunda payı çok. Kimse ayırılmadan o kadronun tamamı gelmelidir.
HüGü 2 hafta önce
Onurda TS kaptanları içinde takımına sahip çıkanların başında gelir Büyük kaptan Dozer Cemil gibi başka kaptanların arkasında yürümeyecek kadar Onurlu kişiliğe sahiptir davet edilmesine çok güzel oldu.TS yamuk yapmayan hoca ve futbolcular çağrıldı.