Patronunun Sesi Trabzonspor'a Saldırdı!

Gazeteci kimliğindeki Fatih Altaylı patronunu haklı çıkarmak adına Trabzonspor’a saldırdı.

Patronunun Sesi Trabzonspor'a Saldırdı!

Kasımpaşa’nın Fenerbahçe ve Galatasaray’a bedelsiz olarak futbolcu vermesini TFF’ye taşıyan Trabzonspor’a saldırılar devam ediyor. Bir basın grubunun sahip olduğu takımı TFF’ye şikayet edilmesini, grup altındaki çalışanları da rahatsız etti. O çalışanlardan biri olan Fatih Altaylı katıldığı televizyon programında Trabzonspor’u ve Başkan Ahmet Ağaoğlu’nu hedef aldı.

Kasımpaşa Trabzonspor’a da kıyak yaptı derken ödenen parayı hibe ile karıştırdı ve Özer Hurmacı Transferini gündemde tutmaya çalıştı.

Fatih Altaylı "Kasımpaşa geçmişte Trabzonspor'a da kıyak yaptı.'' Diyerek şu ifadeleri kullandı; "Kasımpaşa geçmişte Trabzonspor'a da kıyak yaptı. Özer Hurmacı'yı alıp 4 sene parasını ödemediler, UEFA borçsuzluk kağıdı istedi. Turgay Ciner'le konuşmam için ricacı oldular. Turgay Ciner bana '4 senedir ödemiyorlar' dedi ama belgeyi verdi. Kasımpaşa kulübü, Özer Hurmacı için senden bonservis bedeli almayınca sesin çıkmaz. Aynısını Fenerbahçe'ye yapınca kaos.''

Ağaoğlu için hakarete varan sözler

Trabzonspor’un yaptığı kadro maliyetini düşürme çalışmalarını görmeyen ve yüksek maliyetli transfer yapan takımları unutan Altaylı, patronunu savunma adına Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu’na da hakarete varan ifadeler kullandı.

Ahmet Ağaoğlu'nu klinik bir vakaya benzeten Altaylı, ''Tüm desteklere rağmen başarısız olan Trabzonspor yönetiminin hezeyanıdır bu. Ahmet Ağaoğlu klinik bir vaka. Türk sporunun içinde olmaması gereken bir adam. Spor ile tüm ilişkisi kesilmeli. Siyaset normal ötesi destek verdi, Ahmet Ağaoğlu beceremedi. Adam gibi yönetmiş olsan şampiyon olurdun. Ayrıca herkes borçlarını TL'ye dönerken, 'Nasılsa devlet arkamda, bol keseden harcarım' diyerek tedbir almamış. Trabzonspor'u batağa sürüklüyor." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
alı veı
alı veı - 7 ay Önce

satılmış

Haldun
Haldun - 7 ay Önce

Sen once yatangazetecı arkadaşlarına sahip cık adam ol

ali kara
ali kara - 7 ay Önce

kim bu hayvan

Alpaslan Katırcı
Alpaslan Katırcı - 7 ay Önce

Allah senin gözüne ve izanina perde indirmiş ve adam. Ben ne diyeyim. Allah'ın dan bul. Şahsiyeti çukura düşmüş adam.

ERSİN GÜL
ERSİN GÜL - 7 ay Önce

Öyle bir maddi dava açılsın ki bugüne kadar kazandıklarını TS ödemek zorunda kalsın..Bit yavrusu...
Bunu yönetim yapmaz ise yazık olur yakıştıramam..

Muhammet özen
Muhammet özen - 7 ay Önce

O bir karga, ancak maşalık yapar, yalakalık yapar, yüzüne tükürsen yine yazık, şuna yer vermeyin bu sayfalarda, Allah belasını versin şer güçlerinin

Sulo ts
Sulo ts - 7 ay Önce

Altayli is in altahsizmisin. Sen gecenlerde de televizyondan gozdagi niteliginde so ler soyledim. Tehdit ettigin o insanlar ne 1.90 liklar gordu.

Murat Aydemir
Murat Aydemir - 7 ay Önce

Meyveli ağaç taşlanır
İ. Ürür kervan yürür


SIRADAKİ HABER