Pereira'dan Beklenen Güzel Haber Geldi

Pereira’nın Trabzonspor’dan ayrılığı konusunda yeni gelişme yaşandı.

TRABZONSPOR 24.01.2021, 18:13 24.01.2021, 18:20
Pereira'dan Beklenen Güzel Haber Geldi

Trabzonspor’un talebi doğrultusunda sezon başında yeni sözleşme imzalatılan Pereira, Abdullah Avcı’nın ardından sağ bekte alternatif durumuna düştü.

Serkan Asan’ı idmanlarda as kadroda deneyen Avcı, Pereira’yı da yedek kulübesinde hamle oyuncusu olarak ve yaşanacak talihsizliklerde ilk 11’de kullanmak istedi.

Fakat Pereira, Avcı’nın tercihi sonrasında ayrılmayı kafasına koydu ve sosyal medyadan bunun sinyalini verdi.

Pereira’nın paylaşımı sonrası Avcı ile ipler iyice gerilirken 11’de oynamayacaksa takımdan ayrılacağını belirten tecrübeli futbolcunun sözleşmesinin fesih görüşmeleri başladı.

GÖRÜŞMENİN DETAYLARINA ULAŞILDI

Yapılan görüşmede Pereira’nın “sezon başında bana ihtiyaç olduğu söylendi ve ben buna göre anlaşma sağladım. Sezon sonuna kadar olan alacaklarımı alarak ayrılacağım” talebinde bulundu.

Trabzonsporlu yetkililerin ise, ”Biz seni göndermek istemedik. Kadroda sana yine ihtiyacımız varken, sen ilk 11’de oynamak istediğini belirttin ve ayrılmak istedin. Fesih istiyorsan oynamadığın ayların ödemesini yapamayız.” denildiği öğrenildi.

Pereira ilk olarak bu teklife sıcak bakmayarak sözleşmesinde yazan tutarın ödenmesini talep etti.

Daha sonra Göztepe ile görüşme yapan Pereira’nın Trabzonspor’dan gelen teklife sıcak baktığı ve alacağına karşılık yolların ayrılması konusunda büyük ölçüde anlaşma sağlandığı bilgisine ulaşıldı.

YAŞATTIĞI MUTLULUKLAR İÇİN TEŞEKKÜR EDİLECEK

Yaşanan bu güzel gelişme her iki tarafı da mutlu ederken, Trabzonspor’dan Pereira’ya kulübe verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etmesi ve tecrübeli futbolcuya hak ettiği şekilde vedanın planladığı da öğrenildi.

Kaynak: HaberTS

Yorumlar (24)
Yorum 1 yıl önce
Klasik sırtından vurma taktiği nasil ki Hami ye Hamdi vs.vd. oyunculara yaptıkları gibi pereria ya da aynısını yaptılar oysaki Pereria gibi adamı her sağ bek,sağ açık ve ortasahada kullanabilirdi hele ki transfer yapmayi becerememislerken ama kurtulma peşine düştüler Pereria dan kurtulmaya çalıştıkları gibi plaza dan kurtulmaya çalısmadilar gonlunu alacaklarmış ben olsam selam vermeden giderim ne yönetim yonetmeyi biliyor ne hoca kriz yonetmeyi biliyor Avcı sonsuza kadar kalmayacak onuda göndermeye çalışırken guzel haber baslığı atılabilecek mi merak ediyorum Pereria nin gonlunu almak icin parasini vermeye bile yanaşmadıniz ayranınız yok icmeye hulk tan konuşuyorlar.
Ts 1 yıl önce
Yoo plazmadan kurtulmaya çalıştık ama istemediler
Türker 1 yıl önce
Allah aşkına bari şu adama saygı duyarak takimdan gonderin yaa
Serkan 1 yıl önce
Yarın öbürgün referans olarak bize iyiliği dokunacak insanları tek tek budamayalım. Kesinlikle gönlü hoş ayrılmalı, kısa bir veda organizesi olmalı.
61 1 yıl önce
Ts a başarılı hizmet etmiş Böyle futbolcular çat kapı konmaz ,bu gibi futbolcular uluslarasi ts elçisidir yönetim.Teşekkür plaketi verirsin gönderirsin.
Selahattin Büyük. 1 yıl önce
Pereira yapılan etik değil, Trabzonsporu özümsemiş, yarın portekizden bir transfer yaparken arayıp en güvenilir adam olarak göreceğin adamı kırıyorsun döküyorsun kaldıki çok beyefendi bir insana bu yapılmamalı, şstediğin portekizli futbolcu pereirayı arayıp Trabzonsporu soracak bu durumlar gözardı edilmemeli, apdullah avcı kırıyor döküyor, ayıp bize yakışmaz bu, sevecen olmak lazım saygı duymak lazım insana, lütfen futbolcularımıza daha insani yaklaşım gösterelim.
Ts 1 yıl önce
Güzel hizmetleri oldu güzel bir şekilde ayrılsınlar perera sevilen bir oyuncu taraftar için
Akın 1 yıl önce
Milleti Trabzonspor,a düşman etmeyin beceriksiz yönetim kurulu bı işiniz doğru olsun beceriksiz erifler bilmiyorsanız defolup gidin
54 1 yıl önce
Yazık adama
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın