Pereira'nın Trabzonspor'dan Şok Eden İsteği

Trabzonspor'da yedek kalmayı kabullenmeyerek ayrılmak isteyen Pereira ile yapılan görüşmede anlamsız istek geldi

Pereira'nın Trabzonspor'dan Şok Eden İsteği

Trabzonspor’un 36 yaşındaki tecrübeli futbolcu ile Abdullah Avcı’nın bağları tamamen koparken yaşanan gelişmelerin perde arkası ortaya çıktı.

İLK 11’DE OYNAMAK İSTİYOR

Abdullah Avcı’nın göreve gelmesinin ardından formasını genç futbolcu Serkan Asan’a kaptıran Joao Pereira, ilk 11’de oynayarak futbola veda etmek istiyor.

Fakat Abdullah Avcı’nın birinci tercihi Serkan Asan oldu. Pereira ise yedek kulübesinde kalmayı kabul etmeyerek tepki gösterdi. 

YEDEK KADROSUNDA ÇALIŞINDA İSYAN ETTİ

Taktik idmanlarında yedek kadrosunda çalışmaları kabullenmeyen Pereira, sosyal medya hesabından ayrılık sinyali verdi.

Pereira’nın sosyal medyadan verdiği mesajlar Trabzonsporlu taraftarların yönetime ve Abdullah Avcı’ya tepki göstermesine neden oldu. Serkan Asan'ın bir maçta gösterdiği kötü performans da Pereira'nın amacına ulaşmasına aracılık etti.

ABDULLAH AVCI’NIN CEVABI NET OLDU

Abdullah Avcı ise Pereira’ya sosyal medyadan taraftarları kendisine ve yönetime karşı tepki doğuracak paylaşımlara gerekli cevabı canlı yayında net bir dille verdi. 

Neyse ki, Abdullah Avcı'nın güvenerek arkasında durduğu genç futbolcu Serkan Asan gerçek performansını ortaya koymaya başladı.

Bunun üzerine Pereira’nın arkasına aldığı taraftarın tecrübeli futbolcuya desteği ciddi anlamda kırıldı.

Gerçeklerin de Abdullah Avcı tarafından dile getirilmesi üzerine Trabzonsporlu taraftarlar Pereira ile yolların güzel ayrılması gerektiğini savunmaya başladı. Fakat Pereira buna da yanaşmadı. Sosyal medyadan mesaj vermeye devam etti.

SOSYAL MEDYADAN ABDULLAH AVCI’YA VURMAYA DEVAM ETTİ

Yedek olarak oynamayı kabul etmeyen tecrübeli futbolcuya son olarak teknik ekipte görev teklif edildi. Pereira bunu da kabul etmedi ve sosyal medya hamlesini kullandı.

Pereira’nın son sosyal medya hamlesi daha önceki hamlesi kadar etkili olmadı ve Trabzonsporlu taraftarların kendisine gösterdiği büyük sevgisini yavaş yavaş kaybetmeye başladı.

Trabzonspor’da hocanın kararına saygı göstermeyen Pereira ile yolların güzel şekilde ayrılması planlanırken tecrübeli futbolcunun isteği şok etti.

PEREİRA’DAN ŞOK EDEN TALEP

Sezon başında 25 Bin Euro menajerlik ücreti ve 500 Bin Euro maliyet ile sözleşme imzalanan Pereira, Trabzonspor’dan sezon sonuna kadar olan alacaklarını talep etti. Trabzonspor yönetimi ise bunu kabul etmedi ve görüşmeler sürüyor.

Pereira’nın aynı zaman Ünal Karaman ile de görüşme yaptığı, Göztepe’ye transferinin an meselesi olduğu öğrenildi.

Kaynak: HaberTS.com / Ali Çil

GÜZEL GELİŞME YAŞANDI


 

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2021, 18:22
YORUM EKLE
YORUMLAR
Harun Keleş
Harun Keleş - 1 ay Önce

yıllar sonra Trabzonspor bir hoca bulmuş onu da böyle futbolcuya mı yedireceğiz. geçsin bu işleri bu tip adamlara taviz verile verile kulüp bu duruma geldi. yarın hoca da haddini aşarsa ona da cevap verilir

Selim Kul
Selim Kul - 1 ay Önce

bunlar gerçek zaten net bakında görülüyor haberin araştırılmasına bile gerek yok . ne demek 11 oynama isteği böyle saçma şey mi olur hakkım var oynayacağım diyor birde hocan bilmiyor sen kararını veriyorsun taraftara şirin gözüküp takımın dengesini bozdurmayan avcıya teşekkürler

Bahtiyar KAYIKCI
Bahtiyar KAYIKCI - 1 ay Önce

Siz şimdi adamı hedef göstermek için iyice saçmaladınız.. Hem adamı kovacaksınız hemde sözleşmedeki parayı ödemeyi kabul etmeyeceksiniz.. Hadi işinize bakın yaa.. Bide Serkan’nın yükselen performansını sadece siz görüyorsunuz sanırım.. Bjk Rıdvan var izleyinde anlayın Serkan’dan olmayacağını..

Nuray demirci
Nuray demirci - 1 ay Önce

Artık onu bunu bırakalım yonetim bir an once transfer yapmalı...kupa maçımız var...hiç kimseye alamadık...sabır sabır nereye kadar...

ASLI KARA
ASLI KARA - 1 ay Önce

bu yorum yapan bazı kişiler okumadan yorum yapıyor okuyun bilgi sahibi olun istemiyorsun diye bir durum söz konusu olmadığını anlayın. futbolda yedek kalmak var. kabullenmiyorsan ve gitmek istiyorsan kulüpten de beklentin olmayacak

yilmaz topal
yilmaz topal - 1 ay Önce

Adam parasini isteyecek tabi. Ne olmasini bekliyodunuz

serkan
serkan - 1 ay Önce

katılmadığım nokta serkanı fazla şişirmeniz olmuş ama serkan pereiradan daha çok oynamayı hak ediyor sonuçta onunlada pereira ilede idmana çıkan hoca en iyisini o bilir herkes ona saygı göstermeli. futbolcu göstermiyorsa böyle karşılığını almalı

Serkan Kurt
Serkan Kurt @serkan - 1 ay Önce

Ben haberde Serkan'ın şişirilmesini okuyamadım kardeş. Aksine hakkı teslim edildi. Serkanhinho mu olması lazım isminin ona sahip çıkılması için

Hayri Okumuş
Hayri Okumuş - 1 ay Önce

Yaptığınız ne kadar yakışıksız. Hem adama git seni istemiyoruz diyeceksiniz hemde parasını vermeyeceksiniz. Böyle yazılar size yakışmıyor. Bu yapılanlarda Trabzonspor a yakışmıyor. Bize yakışan parasını verip güzel ayrılmaktır.


SIRADAKİ HABER