Pereira'nın Trabzonspor Sözleri

Fenerbahçe'de Pereira'dan Trabzonspor sözleri! 'Çok önemli'

TRABZONSPOR 07.10.2021, 11:59
Pereira'nın Trabzonspor Sözleri

Fenerbahçe teknik direktörü Vitor Pereira, “Normal şartlarda, ligin bu kadar erken bölümünde lider olmak çok anlamlı değildir. Ancak bu kadar sakatlığa rağmen zirvede olmak güzel. Bizim için Milli ara tam zamanında geldi. Sakat arkadaşlarımızın büyük bölümü bu süreçte aramıza katılacaklar. Trabzonspor karşılaşması liderliğimizi perçinlememiz açısından önemli. Sonra Avrupa’daki iddiamızı göstermek için Antwerp’i mutlaka yenmemiz gerekiyor. Ardından son haftaların flaş takımı Alanya’yı ağırlayacağız. Umarım Milli görevlere gidecek arkadaşlarımız sağlıklı bir şekilde döner ve hep birlikte bu zorlu sürece en güzel şekilde hazırlanırız” dedi.

Fenerbahçe’de sakatlıkları bulunan futbolculardan ise geri dönüşler başladı. İrfan Can dışında Sosa, Tisserand ve Nazım 17 Ekim’de Trabzon deplasmanında oynanacak zorlu 90 dakikada forma giyebilecek. Formaya hasret kalan Nazım Sangare de Trabzon maçında oynamaya hazır durumda kadroda olacak. (Cumhuriyet)

Yorumlar (3)
ERKAN 2 ay önce
DÖRT GÖZLE BEKLİYORUZ. HİÇ MERAK ETME KİM PERÇİNLEYECEK GÖRECEĞİZ.
Rizeli TS 53 2 ay önce
Sakin kalıp biz kazanacağız. Hayde Trabzonspor
ERCAN 2 ay önce
TRABZONSPORUN NEZAMAN ÖNEMLİ BİR MAÇI OLSA KAYBEDİYOR. ŞU AŞAMADA ÖNEMLİ DEĞİL AMA YILLARCA BÖYLE OLDU.İNŞALLAH SAKİN KALARAK KAZANAN TRABZONSPOR OLUR