Rıdvan Dilmen'den Flaş Uğurcan Çakır'a Sözleri

Uğurcan Çakır geceye damgasını vurdu! O bile dövmek zorunda kaldı!

Rıdvan Dilmen'den Flaş Uğurcan Çakır'a Sözleri

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Cebelitarık-Türkiye maçını yorumlarken, "Maçtaki en iyi oyuncumuz Uğurcan Çakır'dı" dedi.

Karşılaşmayı yorumlayan Rıdvan Dilmen, "Çok gereksiz, çöpe atılmış bir 48 dakika yaşadık. İkinci yarının başında gol de yiyebilirdik. Uğurcan bugün ve dün oynanan maçlar arasında en önemli kurtarışı yaptı. Bugün Cebelitarık'a karşı en iyi oyuncumuz kaleci Uğurcan Çakır'dı. 40 tane top mu geldi? Hayır. Ama üçte üç net olmak üzere kurtarış yaptı. Uğurcan Çakır'ın kurtarışı çok iyiydi. Ters el, parmak ucu. Bakın burada skor 0-0 daha. Devamında kalkıyor hemen ahtapot gibi. Hem 0-0, hem 1-0, hem 2-0'dayken önemli kurtarışlar yaptı. Mental olarak sorun yaşayabilirdik. Top rakip kalede oynanıyor. Soğuk olabilir. Konsantrasyonu etkileyebilir. Kornerde çabuk döndü. Onun dışında ikinci yarının başında önemli bir kurtarışı var. Böyle maçlarda önemlidir" dedi.

Uğurcan Çakır'ın kurtarışı çok iyiydi. Ters el, parmak ucu. Bakın burada skor 0-0 daha. Devamında kalkıyor hemen ahtapot gibi. Hem 0-0, hem 1-0, hem 2-0'dayken önemli kurtarışlar yaptı. Mental olarak sorun yaşayabilirdik.

"Bu iki takım üç gün oynasa, bizi onlar yenemezler" diyen Dilmen, "Gol kaçırdılar ama yenemezler. Favoriydik, kazandık; ama geç kazandık. İnşallah Hollanda'da kendimize geliriz. Bu maçtaki ve Karadağ maçındaki oyun yetmez. Hollanda'dan bir puan şahene olur" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Trabzonsporlu
Trabzonsporlu - 2 hafta Önce

bize ne şeytanın ifadelerinden çok önemli mi

Tsli biri
Tsli biri - 2 hafta Önce

Güneş umarım MİLLİ KALECİ'mizin kim olduğunu anlamıştır.

SIRADAKİ HABER