Rıdvan Dilmen'in Bitigen Yorumu

Rıdvan Dilmen, Trabzonspor-Alanyaspor maçının hakemi Abdulkadir Bitigen'e verdi veriştirdi.

Rıdvan Dilmen'in Bitigen Yorumu

Fenerbahçeli eski futbolcu ve spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Trabzonspor-Alanyaspor mücadelesinde tartışmalı kararlara imza atan hakem Abdulkadir Bitigen'i eleştirdi.

Rıdvan Dilmen; "Trabzonspor maçıyla ilgili konuşacak olursak; hakem Abdulkadir Bitigen... Her iki taraf da şikayetçi. Maçın başında VAR'ı bakması gereken bir pozisyon var bana göre penaltı. Abdulkadir'in kart pozisyonu, bana göre kırmızı ama yine de bakılabilirdi. İkinci yarı hakem dağıldı. Pereira'yı atamadı, Abdulkadir pozisyonunda takılı kaldı. Bu VAR, çok tehlikeli olmaya başladı. Maçın başındaki penaltı, ama 2. penaltı için aynı şeyi söyleyemem." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ünal Yaşar
Ünal Yaşar - 9 ay Önce

Bu adamın maç yorumunu duymamak İçin NTV spor izlemiyorum bu şikebahçenin yorumcusu aynı pozisyon şikebahçede olsaydı yorumu şikebahçe lehine çok farklı olurdu şekebaçeyi savunması için spor tv’lerden ve şikebahçeden para kazanıyor nokta.

ilhan kuğu
ilhan kuğu - 9 ay Önce

ulan sen nasıl futbol yorumluyon abdülkadirin kasdi bir girişi yok topa müdahale etmek için yatıyor ve ayağının dışıyla topa müdahale ediyor ve zorunlu olarak rakibin bileğine basıyor burada kasıtlı bir durum top değilde rakibi hedef almış bir anlık kare varmı ki bna göre kırmızı da tekrar izleyeblişrdi diyorsun yazıklar olsun bu adaletsiz yorumuna

SIRADAKİ HABER