Rizespor Galibiyeti Sonrası Nwakaeme'nin Açıklaması

Çaykur Rizespor ile Trabzonsor, Çaykur Didi Stadyumu'nda hazırlık maçında karşı karşıya geldi. Bordo-Mavililer, maçı 4-3 kazandı.

TRABZONSPOR 04.09.2020, 19:09
Rizespor Galibiyeti Sonrası  Nwakaeme'nin Açıklaması

Karşılaşmada Trabzonspor'un golleri; 17 ve 22. dakikalarda Abdülkadir Ömür, 43. dakikada Nwakaeme ve 45. dakikada Pereira'dan geldi.

Maçın ardından konuşan Trabzonspor’un yıldız isimlerinden Nwakaeme, “Biz Nwakaeme kaldığı yerden devam ediyor yorumunu yapsak doğru olur mu?” sorusuna, “Tabiki yarım sezon başlangıcı ve bir önceki sezondan daha iyi olmaya çalışıyorum. Daha iyisini yapmaya çalışıyorum geçen seneden” dedi. 

Nwakaeme sözlerine şu şekilde devam etti: 
“Bu tarz maçlarda önemli olan atılan gol veya attığınız goller önemli değil. 5 gol de olabilir 10 gol de olabilir. Önemli olan burada fiziksel hazırlık takımın bir birini tanıması. Önemli olan fiziksel hazırlık. O nedenle atılan goller çok önemli değil” 

Yaptığı asist öncesinde Ç. Rizespor kalecisinin “Bu oyuncuyu kim tutacak” serzenişi hatırlatıldığında Nwakaeme, “Bahsettiğiniz pozisyonu görme şansımız olmadı. Maçlarda hep yapmaya çalıştığım şeyleri yapmaya çalışıyorum. Boşluk bulmaya ve takım arkadaşlarıma yardımcı olmaya çalışıyorum” dedi.

Yorumlar (0)