Rodallega O Taraftarla Buluştu

Trabzonspor Kulübü, Fenerbahçe maçında formasının arkasına keçeli kalemle Hugo Rodallega’nın ismini ve bir önceki sezon giydiği forma numarasını yazan minik taraftar ile ailesini ağırladı.

Rodallega O Taraftarla Buluştu

Trabzonspor Kulübü, Fenerbahçe maçında formasının arkasına keçeli kalemle Hugo Rodallega’nın ismini ve bir önceki sezon giydiği forma numarasını yazan minik taraftar ile ailesini ağırladı.

Sosyal medya aracılığı ile ulaştıkları minik taraftar Arda Osma ile ailesini Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde ağırlayan bordo-mavililer, daha sonra Rodallega ile tanıştırıldıktan sonra forma değişimi yaptı. Rodallega hayranı olduğunu belirten 11 yaşındaki Arda Osma, “11 yaşındayım. Çarşıbaşı Ortaokulu’nda beşinci sınıf öğrencisiyim. Ben de futbol oynuyorum. Trabzonspor’un maçları öncesi bazen heyecandan uyuyamıyorum. Babam Rodallega ile buluşacağımı söyledikten sonra dün gece de uyuyamadım. Ben sağ açık oynuyorum ama Rodallega’ya hayranım. Umarım ileride onun kadar iyi bir oyuncu olurum. Bugünü asla unutmayacağım” dedi. Rodallega ile buluştuğunda heyecanı gözlerinden okunan Arda, ayrıca Teknik Direktör Ünal Karaman ile de bir araya geldi.

RODALLEGA: “ATACAĞIM GOL ARDA İÇİN OLACAK”

Minik taraftarın kulübüne gösterdiği bağlılığı asla unutmayacağını kaydeden forvet oyuncusu Rodallega ise, “Bu minik taraftarımızı ve onun kulübüne gösterdiği bağlılığı hayatım boyunca unutmayacağım. Kayseri maçında atacağım gol Arda için olacak. Bana hediye ettiği formasını da çerçeveletip saklayacağım” ifadelerini kullandı.


YORUM EKLE
YORUMLAR
ALPASLAN PEKİN
ALPASLAN PEKİN - 9 ay Önce

ersun yanalı sevmem abu rodi için gerçekten haklıymış forvet konusunda çok iyi olmadığı aşikar yahu bir futbolcu topa iman kuvvetiyle vururmu sanki maçta değilde savaştasın gol klaslıkla atılır 100 kere burak 1 kere rodallga değil belki kalbi iyi duygularla maça çıkıp gerçekten gol atmak için uğraşıyor ama vatan millet sakarya misali oynamayla bu iş olmuyor bunun için zanımdırki burak affedilir affedilmese (böyle bir şey söz konusu değil) trabzonspora gerçekten akıllı bir forvet lazim örneğin alhisadaki seleznow olabilir

SIRADAKİ HABER