Rumenleri Pişman Etti

Steaua Bükreş’in fiyatı fazla bularak zamanında transfer etmediği Nwakaeme’nin, Trabzonspor’daki müthiş performansının Rumenleri pişman ettiği belirtildi.

Rumenleri Pişman Etti

Trabzonspor’un sezon başında Hapoel Beer Sheva’dan transfer ettiği Anthony Nwakaeme, her geçen gün yükselen formuyla dikkat çekiyor. Forma giydiği son sekiz maçın tamamında skora katkı yaparak bordo­mavililerin başarısında en önemli paya sahip olan Nijeryalı forvet için Romanya’dan itiraf geldi. 
Nwakaeme İsrail’e gitmeden önce futbol hayatını bu ülkede sürdürüyor, Cluj takımının formasını giyiyordu. Cluj’dan ayrılmasının ardından futbolcunun, ülkenin dev ekibi Steaua Bükreş’e gitme ihtimalinin doğduğu ancak bunun gerçekleşmediği ortaya çıktı. 

‘Başkan o parayı ödemek istemedi’
Steaua Bükreş’in o dönemki genel menajeri Mihai Stoica, başkan Gigi Becali’nin o dönem parayı ödemekten kaçındığını belirterek “Nwakaeme 1.5 milyon euro karşılığında Steaua Bükreş’e transfer olacaktı, ancak başkan bu parayı ödemek istemedi” dedi. 

‘Türkiye’de müthiş oynuyor’
12 gol kaydettiği belirtilerek ‘Futbolcunun Trabzonspor ile şu an müthiş bir performans sergilediği, bu sezon şu ana kadar 12 gol kaydettiği belirtilerek ‘Müthiş bir performans sergiliyor’ denildi, Rumen ekibinin bu yüzden pişman olduğu belirtildi. (Skorer)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER