Sadri Şener:"Asla Affetmem"

Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Trabzonlu Mustafa Hacıkerimoğlu İstanbul Hilton’da kızını evlendirdi.

Sadri Şener:"Asla Affetmem"

Düğün Spor, Siyaset ve İş dünyasını biraraya getirdi. Trabzonspor Kulübünün eski başkanları İbrahim Hacıosmanoğlu ve Sadri Şener de düğün töreninde hazır bulundular.

Trabzonsporlular Tavır Aldı

Düğünün başlamasından bir süre sonra salona TFF Gençlik Geliştirme Merkezinden Trabzonspor eski teknik direktörü Tolunay-Oya Kafkas çifti salona girdiler. Kafkas ve eşine Trabzonsporlular ilgi göstermediler. Kafkas ve eşi TFF Başkan Vekili Yılmaz Büyükaydın’ın yanına oturdular.

Şener’den Tarihi Çıkış

Kafkas çifti bir süre sonra yan masada Sadri Şener’i gördüler. Tolunay Kafkas eşi Sadri Şener’in yanına geçtiler. Sadri Şener de ellerini sıktıktan sonra Kafkas’ın eşine bakarak, ‘Trabzonspor’dan aldığınız 9 milyon TL’yi geri verip o parayı taksit, taksit almadıktan sonra sizleri asla affetmem” dedi. Bunun üzerine Kafkas ve eşi salonda az bir süre daha kaldı ve düğünü terkettiler.   

YORUM EKLE
YORUMLAR
devran
devran - 1 yıl Önce

bravo baskan

True Legend
True Legend - 1 yıl Önce

Affetsen nolur afetmesen nolur Adam kapmiş 9 bucuk milyonu ama senin sayende Adam trilyoner oldu bunuda unutmadik o sözleşmeyi sen yaptin ve beraber imzaladiniz unutmadik yani

SIRADAKİ HABER