Sadri Şener'den Hacıosmanoğlu'na Gönderme

Trabzonspor eski başkanı Sadri Şener, mevcut başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun zerzenişlerine cevap verdi.

Sadri Şener'den Hacıosmanoğlu'na Gönderme
 Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun, "Sadri Şener dönemi sorgulanacak. Avukatlara ödenen 12 milyon lirayı, herşeyi belgeleri ile açıklayacağız" sözlerne eski başkan Sadri Şener, cevap verdi.

61 MİLYON HİBE ETTİM
Günebakış'ın haberine göre, "61 milyon lirasını bu kulübe hibe eden bir başkan için biraz daha saygılı konuşmak gerekir" diyen Sadri Şener, "Kongrede ibra edildik ama yöetim yine de sorguluyacaksa da sorgulasın. Ben buradayım, her şeyi de açıklarım. Hiçbir gizlimiz saklımız yok ki zaten" dedi.

100 MİLYON $'DAN KURTARDIK
"Borsa için şirket birleişimi ile birlikte 25 yıllık dönemde 1000 milyon dolar ödeyecekti Trabzonspor. Kısa dönemde ise 75 milyon lira ödenecekti. Bunları kurtardık, bunun için tuttuğumuz 100 milyon dolardan bizi kurtaran avukatların 12 milyon lirası tartışılıyorsa pes doğrus" diyen Şener, seçim tartışmları için de, "Ben olsam, yönetimde istifalarda olduğu için mahkeme kararını da düşünerek seçim yapardım ve yoluma öyle devam ederdim. Tabiki bu konuda karar yönetim" diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2013, 11:10
YORUM EKLE
YORUMLAR
emre emre
emre emre - 8 yıl Önce

ibra edilen yonetim kurulu sorgulanamaz sayin ibrahim haciosnanoglu...cehaletiniz doruk noktasina ulasti

Yasin Ay
Yasin Ay - 8 yıl Önce

Sadri efendi sen kulübe parayi hibe ettim diyosunda. Ya etmeseydin devlet el koyacakti o parayada. Senin öz gecmisinde bu var, zamaninda devletide soydun. Simdi TS. Cikaracak onu IHO. Sen bekle. Bodrumda atir cutur paralarimizi yemek neymis göreceksin.

Yasin Ay
Yasin Ay - 8 yıl Önce

Neden yorumu koymadiniz buraya?!
Demek bi cikariniz var sadrıden

SIRADAKİ HABER