Salih Kavrazlı Trabzonspor'un Yıldızının Yakın Markajında

Trabzonspor'un Altınordu'dan renklerine bağladığı genç oyuncu Salih Kavrazlı, idmandaki görüntüsüyle Jose Sosa'nın dikkatini çekti. Arjantinli yıldız Salih ile yakından ilgileniyor.

Salih Kavrazlı Trabzonspor'un Yıldızının Yakın Markajında

Yeni transferlerden Salih Kavrazlı, kısa süre içinde kendini göstermeyi başardı. İdmanlarda klas hareketleri ve ilginç çalımlarıyla dikkatleri üzerine çeken 17 yaşındaki Salih, bu özelliğiyle kaptan Sosa'nın da gözüne girdi. Salih ile özel ilgilenen Sosa, genç oyuncuya neler yapması gerektiğini anlatıyor.

Altınordu ile gerginlik
Karadeniz ekibi, Altınordu'dan Salih Kavrazlı'yı yetiştirme bedelini ödeyerek kadrosuna katmıştı. Ancak henüz 18 yaşında olmayan futbolcu için muvafakatname vermeyen Altınordu ile gerginlik sürüyor. 17 yaşındaki yıldızı oynatmak için ailesi ve eski kulübü Görelespor'dan muvafakatname alan Fırtına, Altınordu'yu ise henüz ikna edemedi.


YORUM EKLE
YORUMLAR
Hüseyin Silahtar.
Hüseyin Silahtar. - 4 ay Önce

TFF' den muafakatname isteyin. Yazı ile Altınordu' dan ilk etapta isteyin, belli bir sürede yazıya cevap vermezse veya vermeyeceği şeklinde yazıya cevap verirse TFF' ye baş vurun. TFF Salih' in oynamasına mecburen izin verecek.

SIRADAKİ HABER