Sefa Akgün'den Flaş Karar

Trabzonspor altyapısından yetişen Sefa Akgün, 2018 yılında olaylı bir şekilde Erzurumspor'a transfer olmuştu.

Sefa Akgün'den Flaş Karar

Trabzonspor altyapısında tüm yaş kategolerinde oynadığı futbolla adından kısa sürede söz ettiren Sefa Akgün çeşitli takımların transfer listesinde yer almayı başarmıştı.

Trabzonspor'dan ayrılan Sefa Akgün, Erzurumspor'a imzayı atmıştı.

Erzurumspor'a büyük beklentilerle giden genç yetenek yaşadığı şansız sakatlık sonrası uzun süre sahalardan uzak kalmış ve bekleneni verememişti.

Trabzonspor taraftarının büyük umutları olan ve menajer Hasan Anıl Eken'in hamleleriyle  bordo mavili takımdan ayrılan Sefa Akgün'den flaş bir hamle geldi.

61saat.com'un edindiği bilgilere göre 20 yaşındaki Milli oyuncu kendisini Trabzonspor'dan koparan menajeriyle yollarını ayırdı.

Erzurumspor ile 2023 yılına kadar sözleşmesi olan Sefa Akgün'ün yaklaşık 7 aydır  menajer Hasan Anıl Eken ile arasının bozuk olduğu ve sonunda bu menajer ile yollarını ayırdığı öğrenildi.

MİLLİ TAKIMIN FAVORİSİ!

Trabzonspor altyapısında gösterdiği performans ile Avrupa'nın çeşitli takımlarının da transfer listesinde yer alan genç yetenek Erzurumspor formasıyla istediği süre ve şansı bulamamasına rağmen Türkiye U19 takımının kaptanlığını yapıyor ve takımın vazgeçilmez oyuncularının başında geliyor.

Transferde genç oyunculara yönelen bordo mavili takımın menajer hareketleriyle Trabzonspor'dan koparılan Sefa Akgün için girişimde bulunup bulunmayacağı belirsizliğini korurken sosyal medyada bazı taraftarlar Sefa Akgün'e bir şans daha verilmesi gerektiğini savunuyor.

BARDAĞI TAŞIRAN SON DAMLA OLDU!

Sefa Akgün'ün o dönemki menajeri Hasan Anıl Eken sosyal medya üzerinden Trabzonspor taraftarına verdiği cevapla uzun süre gündemden düşmemişti.

Sefa Akgün'ü Trabzonspor'dan Erzurumspor'a transfer eden menajer kendisine tepki gösteren bir Trabzonspor taraftarına '' Sana mı soracağım nereye götüreceğimi! Terbiyesiz! Sen git kupa kazan, sonra konuş '' cevabını vermiş ve uzun süre gündemden düşmemişti. Bordo mavili taraftarlar Hasan Anıl Eken'e uzun süre yoğun tepki göstermişti.

Sefa Akgün'ün özellikle bu olay sonrası menajeri Hasan Anıl Eken'i sildiği ve bir daha çalışmama kararı aldığı öğrenildi.

Kaynak: 61saat - Çağrı Aktaş

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ekrem Kaya
Ekrem Kaya - 1 yıl Önce

Bu çcocuğa bir şans daha verilse. Bildiğimiz kadarı ie kumaşı iyi...

Alpnoyan
Alpnoyan - 1 yıl Önce

Bizler ahlak ve karakteriyle de üst düzey Türk gençlerinin Trabzonspor'da olmasını istiyoruz.Bizim desteğimiz biz diyebilen önce Trabzonspor diyebilen gençlerimiz içindir. Ayrılması çok iyi olmuş .. Sakın bir daha Trabzonsporumun etrafına yanaşmasın. Dikkat bu Trabzonspor Eren Bülbülün de Trabzonspor'u oluyor

zekeriya
zekeriya - 1 yıl Önce

Yine söylüyorum, Trabzonspor altyapiya aldigi oyunculariyla özel anlasma yapmali. O anlasmada Trabzonspr menejerligini kendisi üstlenmeli. Neden mi? Cok basit bir takim futbolcu yetistiriyorsa onun öyle cok basit takimdan ayrilamamasi lazim. A Takima ciktikdan sonra kendisine istedigi menejer secebilir.

SIRADAKİ HABER