Şenol Güneş'in Burak Yılmaz ve Trabzonspor Açıklaması!

Şenol Güneş daha önce yaptığı açıklamalara bugün açıklık getirdi.

Şenol Güneş'in Burak Yılmaz ve Trabzonspor Açıklaması!

Trabzonspor'un efsane isimlerinden Şenol Güneş'in geçtiğimiz günlerde yaptığı ''Şampiyonluk hedeftir.Galatasaray,Fenerbahçe ve Beşiktaş için her zaman geçerlidir'' açıklaması bordo mavili taraftarların yoğun tepkisine neden olmuştu.Şenol Güneş bugün yaptığı açıklamalar ile bu konuya açıklık getirdi.Şenol Güneş yaptığı açıklamada ''Geçen şampiyonluk için bir açıklama yaptım. Trabzonspor'u söylemedim diye tepki gösterenler var. Ya söylememe gerek mi var? Sen Trabzonspor'un büyüklüğünün farkında değil misin? Söylemesek ne olur? Trabzonspor'un yeri zaten orası.Ben Trabzon’da doğmuşum, büyümüşüm, diyorlar ki, büyükler arasında saymamışım Trabzon’u. Bunu söyleyen kendini büyük görmüyor demek ki.'' ifadelerine yer verdi.

Burak Yılmaz'ın şu anda mükemmel olmadığını belirten Şenol Güneş sözlerine ''Burak şu anda mükemmel değil belki ama iyi bir insan ve iyi bir Beşiktaşlı. Trabzon'dan biliyorum.'' şeklinde devam etti.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Taskin sahin
Taskin sahin - 6 ay Önce

Senol gunes konustukca batma bence ne sacmaladin simdi sus bari

sülo ts
sülo ts - 6 ay Önce

seni iyi tanırız geç bu işleri sen cüzdana bakarsın

Ts61
Ts61 - 6 ay Önce

Galatasaray fener ve besiktasin saymaya ihtiyacı olduğu için mi saydın acaba. Ben buna kıvırma hareketi diyorum.yada sıvama hareketi.

Bilinçli Taraftar
Bilinçli Taraftar - 6 ay Önce

Çakalları savunmak ve sahip çıkmak adına ilmi siyaset yapsan dahi sana yakışmıyor Şenol hoca..!

Alihan
Alihan - 6 ay Önce

Şenol hoca, seni Şenol gunes yapan Trabzon ve Trabzonspor'dur. Sen BJK'ye gideli bu takıma çok saygısızlık ettin. Anladikki parayı kim verirse en çok onun düdüğünü çalıyorsun. Benim görüşüme göre Ünal Karaman senden 100 kat daha Trabzonsporlu

Erol
Erol - 6 ay Önce

Acaba. Bizde buna inandık. İstanbul su içen karekter değiştiriyor. Çok yazık

Guven
Guven - 6 ay Önce

Silin şunun ismini staddan

Ksenos
Ksenos - 6 ay Önce

Hı hı çevir çevir altı yanmasın

SIRADAKİ HABER