Şenol Güneş'ten Abdülkadir Ömür Açıklaması

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş'ten Abdülkadir Ömür Açıklaması

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Özbekistan maçı öncesi konuştu.

Güneş, Cenk Tosun, Ozan Kabak, Hasan Ali Kaldırım, Okay Yokuşlu, Mahmut Tekdemir, Burak Yılmaz ve Hakan Çalhanoğlu'nun Özbekistan maçında forma giyemeyeceğini açıkladı.

"ABDÜLKADİR GENÇ AMA..."

"Elimizdeki kadroda bireysel yeteneği iyi olan oyuncular var. Tabii takım içerisinde de iyi olmalılar. Önce bireyselliğe yönelik oynarsanız, topu verecek adam bulamazsınız. Oyuncularımızı yormadan maç eksikliğini gidererek diğer maçlarımıza odaklanacağız. Biz bir çok şeyi aynı anda istiyoruz. O zaman işler karışıyor. Bağcıyı dövmek değil, üzüm yemek istiyoruz. İşler iyi gidince 'sabıra gerek yok' diyoruz, kötü olunca 'sabırlı olun' diyoruz. Genç oyuncuyu bekleyelim diye birşey yok. Abdülkadir genç ama, üretecek. Üretemezse burada olamayacak. Tabii ki toleransımız da olacak. Daha fazla yarınlara bakalım." 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadir Altun
Kadir Altun - 13 ay Önce

Şenol Güneş'i önceleri çok severdim ancak şimdilerde bir soğukluk duyuyorum. Sanırım sebebi kendisi... Sen "Abdüş genç ama üretmezse burada olamayacak dersen" o zaman "Oğuzhan Özyakup'un orada ne işi var ne üretmiş ki ne üretiyor ki hâlâ orada" derler adama.

anti şenol
anti şenol - 13 ay Önce

bu adam mı trabzonlu resmen istanbul yalakası oğuzhanı aylarca yedek bıraktın şimdi abdulkadiri almam diyorsun yalaka yalama dolara tapan güç karşısında eğilen adamsın sen şonoliye

MerNoire28
MerNoire28 - 13 ay Önce

Oğuzhan çokmu üretiyorda milli takımda abdülkadir gibi oyuncumu var türkiyede ist takımlarında olsa vaz geçilmez olurdu deyilmi sen bari yörenin insanına sahip çık

Adilhan
Adilhan - 13 ay Önce

Cok hakli gencte olsa uretecek vites artmali bizim nwakame gibi adam sayi makinasi basketboldaki gibi masAllah

Selim unal
Selim unal - 13 ay Önce

Şenol hoca ne söylüyorsa doğrudur selamlar

İlmihan çelik
İlmihan çelik - 13 ay Önce

Almazsan alma, Abdülkadirler sana mı kalmış. Zaten Trabzonu gerçek Trabzonlular sever. Senin gibi iki yüzlüler değil

Kgts
Kgts - 13 ay Önce

Şenol hocadan beklenmeyecek şekilde salakça ifade. Arı gibi üretiyor çocuk.

SIRADAKİ HABER