Şenol Güneş'ten Flaş Trabzonspor Sözleri

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş Milli Takım iddiaları ile ilgili flaş açıklamalarda bulundu.

TRABZONSPOR 10.02.2019, 00:24
Şenol Güneş'ten Flaş Trabzonspor Sözleri

Sezon bitmeden milli takıma gitmek istemediğini de söyleyen Şenol Güneş, ''Gideceksem Beşiktaş'tan, milli takıma giderim' dedim. Milli Takım'ı sezon sonunda mukavelem bittiği zaman isterim ama bitmeden istemem. Kovulmayı beklemiyorum. Kalmak için her şeyi yapacağım. Bu takımın başarılı olması için çalışıyorum. Çok mutluyum, ben böyle taraftar sevgisi görmedim. Trabzonspor'da da alıştım, burada da mutluyum. Bunları farklı yere çekmeye çalışmayın.'' ifadelerini kullandı.

Güneş ayrıca "Ben Trabzonspor'un kendisiyim, orayı da seviyorum ama beni burada çok seviyorlar ve sahipleniyorlar. Milli takımla ilgili bir şey gelmedi bana ama gelse konuşurum." dedi.

Yorumlar (6)
Cevdet 3 yıl önce
Şenol Hoca da anladı ki, güçlünün yanında olursa kazanabilecek. Trabzonspor un başında iken, kulübeden çıkmayan adam, şimdi her pozisyonda havalara atlıyor. Demek ki gerçek karakterini İstanbul da bulmuş...Hayırlısı olsun. Biz bu ülkenin zencisi olmaya devam ederiz ve bundan da gurur duyarız. Sonsuza dek en büyük Trabzonspor....
murat 3 yıl önce
sen ne trabzonsun nede trabzonsporsun sen hiçbirşeysin sadece para için değerlerini satan adamsın
Ofli78 3 yıl önce
Değilsin hoca
Guven 3 yıl önce
SENİN TRABZONSPOR MİSYONUN BİTMİŞTİR! BUNDAN SONRA TS UN ADINI AĞZINA ALMA. STAD DANDA İSMİ DERHAL SİLİNMELİ. HANGİ AKILLININ LAFINA BAKILARAK STADA İSMİ KONDUYSA ODA AYRIBİR TARTIŞMA KONUSU!
True Legend 3 yıl önce
Büyük israil projesi eşbaşkani kasim paşali tayipe sor stada şenolun adini Kim Verdi diye
Murat 3 yıl önce
Seni sevmiyoruz ve senide istemiyoruz