Şenol Güneş'ten İlginç Uğurcan Çakır Açıklaması

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, karşılaşma sonrası yaptığı açıklamada Uğurcan Çakır'ın sıkıntısı olduğunu açıkladı.

Şenol Güneş'ten İlginç Uğurcan Çakır Açıklaması

Türkiye A Milli Futbol Takımı, 2022 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri'nde kesin galibiyet parolası ile çıktığı Karadağ mücadelesinden Altay'ın son dakikada kapattığı köşeden yediği gol ile sahadan 2-2 beraberlik ile ayrıldı.

Mücadelenin ardından konuşan A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, Altay - Uğurcan eleştirilerine yanıt verdi. Güneş, Uğurcan Çakır'ın sıkıntısı olduğunu söyledi.

Şenol Güneş; "Bizim 3 iyi kalecimiz var. Mert'in uzun süre oynamadığı için bir sıkıntısı var. Uğurcan da Avrupa Şampiyonası'ndan kalan bir sıkıntısı var. Altay'ın daha iyi bir görüntüsü vardı, daha güvenliydi. O yüzden onu seçtim." dedi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan Demir
Hakan Demir - 3 hafta Önce

Bu sikintiyi oynayarak ve ona güvendigini göstererek asmaliydiniz
ne oldu altay acemice goller yedi ne yer tutmasini biliyor nede baraj kurmasini yusufu neden her macta 60 DAK. Cikartiyorsun berati neden cagirmadin ayiptir ayip senol hoca senin miladin dolmus oyuncu degistirmen taktik oyunu okuman zayif senol günes kompleksi artik Busenaz Sürmeneli kompleksi olsun

Yorum
Yorum - 3 hafta Önce

Cebelitarık ve Hollanda maclarında kaleye Mert i koyacak,iyice şaşırmış durumda normal kararlar veremiyor medyanın yonlendirmesine göre hareket ediyor koltuğunda kalmak icin kim ne derse onu yapıyor iyice rezil durumda

Kadir
Kadir - 3 hafta Önce

İyi, güzel, çok güzel. Sıkıntıyı Uğurcan'ın sırtından alıp Altay'ın sırtına yükledin. Teşekkürler.

Rahmi gencosmanoglu
Rahmi gencosmanoglu - 3 hafta Önce

Acaba fener seyircisi den korkmuş olma maç Trabzon'da oynansaydı yüz yüz kaleye ugurcanı koyardım hocaaaas

Semih Atik
Semih Atik - 3 hafta Önce

Şenol Güneş İstanbul’a yaranmak için yavaş yavaş kendisini ve kredisini bitiriyor.

Ergün ÖZŞAHİN
Ergün ÖZŞAHİN - 3 hafta Önce

2002 de Yıldıray Baştürk iyi de oynasa kötü de oynasa 60-65 arası dışarıya alınırdı. Güneş'in yeni Yıldıray'ı maalesef Yusuf oldu.

manuel
manuel - 3 hafta Önce

kaleci degismez. hep ayni kaleci kalir. yanlis secim

müslümpayam
müslümpayam - 3 hafta Önce

şenolgüneşistifa


SIRADAKİ HABER