Şenol Güneş Trabzonspor'a Geri mi Dönüyor?

Şenol Güneş'in Trabzonspor'a geri dönmesi için çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.

Şenol Güneş Trabzonspor'a Geri mi Dönüyor?

Trabzonspor’da yeni sezon öncesi teknik direktör arayışları tüm hızıyla sürerken, Trabzonspor yönetimi öncelikli olarak Şenol Güneş’i takımın başına getirmek istiyor.

Yıllar önce kendisine haksızlık yapıldığı için Milli Takım'da görev almayı düşünmeyen Şenol Güneş’in Milli Takım'da göreve başlaması için baskı yapan kişilerin şimdi de Trabzonspor için devreye girdiği öğrenildi.

İbrahim Hacıosmanoğlu’nun başkanlığı döneminde Trabzonspor’a transferi yoğun çabalara rağmen gerçekleşemeyen Şenol Güneş’in yıllar sonra şehrinin takımın başına geçip geçmeyeceği merak konusu.

Trabzonsporlu taraftarlar sosyal medyada yapılan anketlerde ilk sıraya Şenol Güneş'i koymuş durumda.

Şenol Güneş’e yakınlığı ile bilinen isimlerin mevcut yönetimin arasında esen soğuk rüzgarlar bu transferin önündeki en büyük engel olarak görülüyor.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2020, 23:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Erkan
Erkan - 4 ay Önce

Senol hocam bu kulübe borçlusun borcunda Sampiyonluk...Bu taraftarın hasreti öyle böyle değil gel de bitsin bu hasret Allah in izniyle

Ali KIRKBİR
Ali KIRKBİR - 4 ay Önce

İnşAllah olur.ballı gaymak olur. en azından takımın teknik ekibinin tüm sorumluluğu ekibi kurma ve yönetme iş dahil her şey Şenol honın denetiminde gözetiminde olur.hem milli takımı hemde bizim takımı aynı anda yürütüp başarıya ulaşırız inşAllah.başka saçma sapan isimlerle takımı meşgul etmeyin.(avcı gibi)

Kemal ÇALIK
Kemal ÇALIK - 4 ay Önce

Şenol Güneş başkan olsun Ünal Hoca

Mustafa SÖYLEMEZ
Mustafa SÖYLEMEZ - 4 ay Önce

Siz bu kafayla yapram gidersiz askere.

Gökdeniz Karadeniz
Gökdeniz Karadeniz - 4 ay Önce

Bitek o eksikti. Bide o gelsin de tam olsun.

Murat
Murat - 4 ay Önce

Şenol güneş etmediginizi birakmadiniz niye ne istiyorsun ya bikmadiniz hala şenol gûneş şampiyon yapti bizi ya ondan 2 sene bogunca

Ayhan aslan
Ayhan aslan - 4 ay Önce

Samet aybaba cok daha faydalı olacaktır genclere verdigi degerle.beşiktaşın feda dönemindeki gibi.

ismail
ismail @Ayhan aslan - 4 ay Önce

ayhan aslan kardeşim biz feda dönemini çoktan geçtik beşiktaş samet hoca ve bilic ile yaşamıstı bu dönemi biz de ersun yanal ve ünal hoca ile yaşadık şimdi şampiyon yapacak bir hoca lazım bize ( inşAllah avcı olmaz o kişi )

İSMAİL
İSMAİL - 4 ay Önce

Küfür ve hakaret işitmek için mi gelecek. Bizim taraftarların en iyi yaptığı iş bu. Maalesef.


SIRADAKİ HABER