Sergen Yalçın'ın Dikkat Çeken Trabzonspor Cevabı

Sergen Yalçın'dan Trabzonspor yorumu

Sergen Yalçın'ın Dikkat Çeken Trabzonspor Cevabı

Beşiktaş teknik direktörü Sergen Yalçın, TRT Spor'da katıldığı programda soruları cevapladı.

“Şampiyonluk yüzdesi” vermenin erken olduğunu ifade eden Sergen Yalçın, ligin en hazır takımının Trabzonspor olduğunu ifade etti.

Sergen Yalçın, “Şu anda dört büyük takımın da şansı var. Şampiyonluk yüzdesi vermek için daha çok erken. Herkes iyi kadro kurdu ve iyi başladı. Fenerbahçe ’nin iyi bir antrenörü var, iyi gidiyorlar, genç oyuncuları oynatıyorlar. Galatasaray 'da zaten Fatih hoca var. Konuşmaya gerek yok. Trabzonspor ise bence en hazır takım olarak görünüyor” ifadelerini kullandı. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kara Kartal
Kara Kartal - 2 ay Önce

Haramilerin saltanatını Beşiktaş, Trabzon el ele yıkacak. Medya, TFF, MHK ve siyaset destekli sarı gelinlerin sonu gelecek. Birlik olalım. Hakemler ilk haftadan itibaren fb'ye çalışmaya başladı. Bunu her yerde dile getirelim. Sosyal medyada, hatta yöneticilerimiz tv'lerde sürekli bunu konuşmalı. Ağaoğlu da açıklama yapmalı. Hayırlı geceler tüm Trabzonlulara.

Gençağa
Gençağa - 2 ay Önce

2011de şike nedeniyle uefadan ceza alan kulüplerden birisi de bjk idi, güya türkiye kupasını geri verecekti bjk ama tabiiki vermedi. Efendi diye geçinirler ama fb ve gsden tek gram farkları yoktur

Hamsik
Hamsik @Gençağa - 2 ay Önce

Beşiktaş'ı diğerleriyle bir tutuyorsan bu işleri bilmiyorsun. Çalınan şampiyonluklarının haddi hesabı yok. Hepsi belgeli, araştır görürsün.

Türker
Türker - 2 ay Önce

Bay ego

SIRADAKİ HABER