Sergen Yalçın'ın Maç Öncesi Trabzonspor Açıklaması

Trabzonspor'un bugün sahasında ağarlayacağı Alanyaspor'da, teknik direktör Sergen Yalçın'dan Jose Sosa açıklaması geldi.

Sergen Yalçın'ın Maç Öncesi Trabzonspor Açıklaması

Spor Toto Süper Ligde bugün Trabzonspor, bugün Alanyaspor ile karşılaşıyor. Alanyaspor’un teknik direktörü Sergen Yalçın, maç öncesi konuştu. 

Sergen Yalçın, eksikliklerine dikkat çekerek, “Eksiklerimize bakarsak, 4 tane oyuncumuz yok bugün. Ligin devamında cezalar, sakatlıklar olan şeyler. Herkesin başına geliyor. Normal karşılıyoruz. Trabzon deplasmanı her zaman zordur. Bugün ofansif kadroyla çıkmışlar. Ünal hocada oynamak istiyor. Bizde dersimize çalıştık. Ona göre oyun planı belirledik. Umarım iyi müsabaka olur. Sadece sahanın içinin konuşulduğu.. Geçen haftada biz çok sıkıntı yaşadık” dedi. Sosa’nın Trabzonspor’da ilk 11’e dönmesiyle ilgili olarak ise Sergen Yalçın, “Ciddi bir sakatlık yaşadı. Çok önemli bir oyuncu. Çok yetenekli. Trabzonspor’a ciddi katkı sağlayan. Umarım böyle sakatlıklar yaşamaz. Umarım sahada olur ve Trabzonspor’a katkı sağlar” diye konuştu. Ozan Tufan ile ilgili ise Sergen Yalçın, “Ozan, fena değil. Yavaş yavaş istediğimiz seviyeye gelmeye başladı. Kendisi de çaba sarf ediyor. Geçen haftaki oyunu fena değildi. Yavaş yavaş eski performansını yakalayacağını düşünüyorum. Belki bir iki haftada daha ihtiyacı var. Ozan kaliteli bir oyuncu. Umarım o da bugün elinden gelenin en iyisini yapıp, takımına faydalı olur” dedi. 
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER