Serkan Balcı'dan Yıllar Sonra Gelen İtiraflar!

Trabzonspor'un eski futbolcusu Serkan Balcı'dan Eflatun TV'ye flaş açıklamalar geldi.

TRABZONSPOR 27.12.2018, 17:14 27.12.2018, 17:26
Serkan Balcı'dan Yıllar Sonra Gelen İtiraflar!

Trabzonspor'un eski futbolcusu Serkan Balcı,Eflatun TV'nin sorularını yanıtlarken bordo mavili takımda forma giydiği dönemlere değindi ve itiraflarda bulundu.Serkan Balcı dönemin genç yıldızı Barış Memiş'in Yattara sonrası futbol hayatının bittiğini belirterek sözlerine ''Barış Memiş, Yattara ile takıldı. Çocuğun futbol hayatı bitti. Bir ara Barış Memiş'i puro ile yakaladılar. Ersun Hoca, Barış'ı yanına çağırdı. 'Nereden gördün bu puro işini oğlum?' diye sordu. Barış da 'Sizden gördüm hocam' dedi. '' şeklinde devam etti.

Serkan Balcı kendisine yöneltilen Jaja sorusuna ise ''Jaja inanılmaz derecede alkol alıyordu ancak, inanılmaz da bir yetenekti. Antrenmanda alkol kokusunu alırdık. Ama antrenmanda çok çalışırdı. Çok da gamsız biriydi. Arkadaşı alkollüyken düşmüş, beyin kanaması geçirmiş.Umrunda değil, eğlenmeye devam etmiş.'' cevabını verdi.

www.haberts.com

Yorumlar (1)
fenasi söğütt 4 yıl önce
barış çok yetenekliy di ama kendi kendi ni yedi,,şimdi de a,kadir bey kendini büyük dostu nun menecerine teslim etti,yakında ucuna bastığı taştan ayağı kayar,demedi demeyin,,